istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Gaziantep Üniversitesi: KPSS Şartı Olmadan Eczacı Alımı Gerçekleştirecek

Gaziantep Üniversitesi personel alımı yapacak. Yayımlanmış olan ilana göre Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel çalıştırılmasına dair resmi gazete kararı ile Gaziantep Üniversitesi hastanesinde (Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi/Onkoloji Hastanesi) 1 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak eczacı alımı yapacağını ilan etti.

Gaziantep Üniversitesi: KPSS Şartı Olmadan Eczacı Alımı Gerçekleştirecek
Gaziantep Üniversitesi: KPSS Şartı Olmadan Eczacı Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 500 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adayların söz konusu ilana başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamaki Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alanında 10 Yıl Deneyim sahibi olmak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Fakültesi lisans programından mezun olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, gibi nitelikler aranacak. Ayrıca ilanda da belirtildiği üzere adaylardan KPSS şartı aranmayacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Adaylar başvurularına ilanın yayımlandığı tarih itibari ile başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Bu sebeple başvurular 25 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 10 Mar 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. 

Başvurular istenen başvuru ervakları ile birlikte Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. 

Gaziantep Üniversitesi personel alımı resmi gazete kararı KPSS şartı Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak