istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 387 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Trafik memuru, bilet satış memuru, zabıta, itfaiye eri, mühendis, memur, muhasebeci, tercüman, şoför, ambar memuru, bilgisayar işletmeni, evlendirme memuru, gişe memuru, veteriner ve laborant alımı yapıyor. KPSS 60 puan ile memur alımı başvuruları yapılıyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 387 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 387 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 12554 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuru şekli; İş Talep Formu. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM’nin sitesinden alınan Doğrulama Kodlu Bilgisayar Çıktısı. Nüfus cüzdanı veya Kimlik Kartı fotokopisi. 

Diploma veya Mezuniyet Belgesi aslı veya noter onaylı sureti. Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. 2 adet yeni çekilmiş vesikalık fotoğraf.

Erkek adayların askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olduğuna dair beyanı. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı. İstenilen kadrolar için M.E.B.' den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi.

İstenilen kadrolar için sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. İstenilen kadro için son beş yıl içerisinde YDS İngilizce sınavından en az (B2) seviyesinde puan almış olduğuna dair sonuç belgesi. İstenilen kadrolar için Avukatlık ruhsatı fotokopisi ve Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe ile başvuru yapılması gerekmekte.

İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

657 sayılı Kanunun 48' inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesi ve Belediye İtfaiye Yönetmeliğinin 15/A maddesindeki özel şartlara göre, Zabıta Memuru ve İtfaiye eri kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, bayanlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden çok olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan çok fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacak. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları. 

İtfaiye eri, zabıta memuru, belediye trafik memuru ve şoför kadrolarına atanacaklar için ihtiyaca göre belirlenen, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen sürücü belgesine sahip olmak.

Adaylar 06 Mart 2019 Çarşamba günü saat 17.00’a kadar (saat 09:00 ile 17:00 arasında) Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine bağlı Kültür Kongre Merkezi Hizmet Binasına (Yenişehir İstasyon Caddesi no:65) teslim etmeleri gerekmekte. 

İtfaiye eri ve zabıta memuru kadroları için başvurular şahsen yapılacak. Diğer memur kadrolarına başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta ile yapılabilir.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı KPSS 60 puan memur alımı KPSS sonuç belgesi ÖSYM’nin sitesi KPSS KPSS puan Kamu Personel Seçme Sınavı Zabıta Memuru İtfaiye eri Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine bağlı Kültür Kongre Merkezi Hiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak