İŞKUR Üzerinden: İş Bankası 5 Büro Memuru Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden yapılan ilan ile İş Bankası engelli büro memuru alımı yapıyor. Adaylar en az lise mezunu olması gerekmekte. 20 Mart 2019 bitimine kadar İŞKUR üzerinden başvuru yapılması gerekmekte.

İŞKUR Üzerinden: İş Bankası 5 Büro Memuru Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden: İş Bankası 5 Büro Memuru Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 9426 kez okundu.

00004844434 İŞKUR ilan numaralı Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü alımı ile 5 kişi engelli büro memuru alımında adayların T.C. vatandaşı olması, en az lise veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu olması, 30 yaşını doldurmamış olmaları, bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40 ından yoksun olduğunu sağlık kurulu raporuyla belgelemesi, kamu haklarından yoksun bulunmaması.

Adayların herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaması, gerekmekte.

İş bankası engelli personel alım ilanı ile ilgilenen adayların 20 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapmaları ve başvuru sonrasında ilanda belirtilen adrese CV (Özgeçmiş) göndermeleri gerekmekte.

İŞKUR üzerinden yapılan ilan İş Bankası büro memuru alımı İŞKUR üzerinden İŞKUR ilan numaralı İŞKUR hizmet binaları İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden İş bankası engelli personel alım ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak