istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Elektrik Fatura Desteği Resmileşti Nasıl Başvuru Yapılacak

28 Şubat 2019 Resmi Gazete kanun yönetmeliği olarak yayınlanan ihtiyaç sahibi aileye elektrik desteği olarak verilmesine dair yürürlüğe girdi.

Elektrik Fatura Desteği Resmileşti Nasıl Başvuru Yapılacak
Elektrik Fatura Desteği Resmileşti Nasıl Başvuru Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 368 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Elektrik desteğini İl ve İlçelerde SYDV üzerinden başvuru yapılması gerekmekte. Ödeme ise PTT tarafından yapılacak.

Elektrik desteği faydalanacak aileler düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşların aylık 150 kilovatsaate kadar elektrik tüketimini devletin karşılamasına yönelik düzenleme detay olarak verilmiştir.

Düzenli yardım alan hak sahipleri, PTT'ye geçerli kimlik belgesi ve mesken elektrik faturası ibraz ederek söz konusu yardımdan faydalanacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı ve elektrik şirketlerinin birlikte yaptığı çalışmalarından sonra, en son elektrik yardımı açıklaması yapılmıştır. 

İlk olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklama yapılmıştır. Elektrik desteği alan kişilere yapılacak olan kontörlü elektrik desteği hakkında bilgi verilmiştir.

Elektrik faturasıPTT’den ödeyen vatandaş direkt olarak devlet tarafından yapılan desteğin faturasından düşüldüğünü göreceksiniz. Elektrik desteği açıklaması iki buçuk milyon hane içinden bir milyonunu ilgilendiriyor.

Elektrik desteği nasıl alınır sorusuna verilen yanıt üzerinden siz de koşulları sağlamanız durumunda elektrik desteği alabilirsiniz. Destek, hanede yaşayan kişi sayısına göre belirlenir. Destek tutarının PTT tarafından elektrik perakende şirketlerine ödeme yapması sağlanacak.

Ailede yaşayan kişiye sayısına göre destek olacağından, 3 kişilik aileler için 100 kilovatsaat, 4 kişi yaşayan aileler için 125 kilovatsaat ve 5 kişi ve üstünde olan ailelerde ise 150 kilovatsaat destek yardımı yapılır.

Resmi Gazete ihtiyaç sahibi aileye elektrik desteği Elektrik desteğini İl ve İlçelerde SYDV üzerinden başvuru yapılması gerekmekte PTT Elektrik desteği 150 kilovatsaate kadar elektrik tüketimi Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak