istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Gündeme Dair Flaş Açıklamalarda Bulundu

Adalet Bakanı Gül gündeme dair flaş açıklamalarda bulundu.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Gündeme Dair Flaş Açıklamalarda Bulundu
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Gündeme Dair Flaş Açıklamalarda Bulundu Osman Atalay
Bu içerik 287 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adalet Bakanlığı Adliyelere ve CTE Ceza İnfaz Kurumlarına memur alımı yapılacağı ifadelerini kullandı.

Bakan Gül’ün gündeme dair açıklamaları şu şekilde devam etti. Gerçek olan hukuk ve adalettir. Biz, bunu sağlıyoruz. FETÖ'cüler hukuk veya yasa dinlemezlerdi. Şu veya bu sebeple birilerine iftira atılıyordu. 

İftira olunca ne oluyordu? Örneğin bir vatandaşın evine polis geliyordu. Sosyal çevresinde artık etiketlenmiş oluyordu. Sonra mahkeme takipsizlik kararı veriyor.

Fakat verse de bunun dedikodusu devam ediyor. Yeri geliyor kira alacağını alamayan iftira atıyor. Bu durumlarda savcı, hiç şüpheli sıfatı vermeden, kapısına polis göndermeden hakkında soruşturma yapmamak üzere bir ihbar kararı veriyor. 

Kişinin eşinin, çocuğu veya komşusunun haberi olmadan bu iş araştırılarak çözülüyor. Devlet bu adamı koruyor. Bir yılı aşkındır bunu uyguluyoruz. Şu ana kadar 55 bin kişi böylelikle savcının, emniyetin önüne çıkmadan kimsenin haberi olmadan aklandı. Masum vatandaşın lekelenmesine asla izin vermiyoruz.

Yakın bir zaman içerisinde yeni kamu personel alımı yapılacağını belirten Bakan Gül, hem adliyeler hem de ceza infaz kurumlarında personel ihtiyacı olduğunun altını bir kez daha çizdi. 

Zabıt katibi, icra katibi, mübaşir, hizmetli, şoför ve infaz koruma memuru olmak için bekleyen adaylar heyecanlı bir bekleyişe girdi.

Adalet Bakanı Gül Adalet Bakanlığı Adliyelere ve CTE Ceza İnfaz Kurumlarına memur alımı Bakan Gül
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak