istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız Kamu’ ya 24 Makam Şoförü ve Büro Memuru Alımı Yapılacak

İŞKUR 1 Mart 2019 yayınladığı farklı ilanlar ile kamu’ya KPSS şartsız 24 makam şoförü, büro memuru ve işçi alımları yapıyor.

İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız Kamu’ ya 24 Makam Şoförü ve Büro Memuru Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız Kamu’ ya 24 Makam Şoförü ve Büro Memuru Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 7112 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlanlara en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Başvurular başlamış olup 5 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecek. 

Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. Alımı Aydın, Uşak, Bursa, Ankara ve Samsun şehirleri yapıyor.

Samsun Ladik Akdağ Sulama Birliği İŞKUR üzerinden 1 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 1 Kaynakçı (Oksijen ve Elektrikçi) alımı yapacağını açıklamıştır.

1 Kaynakçı (Oksijen ve Elektrikçi) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, Kaynakçı Kalfalık Belgesine sahip olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18-35 yaş aralığındaki adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004855697 olarak verilmiştir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı İŞKUR üzerinden 1 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla çalışma adresi Ankara ili olmak üzere daimi işçi statüsünde 3 Büro Memuru (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır.

3 Büro Memuru (Genel) alımı için; Önlisans mezunu olması, 2016 veya 2018 Engelli Kamu Seçme Sınavından (EKPSS)  puanının olması ve 18-35 yaş aralığındaki bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecek. İş ilan numarası 00004854426 olarak verilmiştir.

Bursa Mudanya Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 1 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünde 1 Büro Memuru (Genel) ve 1 Makam Şoförü olmak üzere toplam 2 alım yapacağını açıklamıştır.

1 Büro Memuru (Genel) alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18-40 yaş aralığındaki adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004856298 olarak verilmiştir.

1 Makam Şoförü alımı için; Ortaöğretim mezunu olması ve 18-40 yaş aralığındaki adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004856430 olarak verilmiştir.

13 Mart 2019 tarihi saat 9:00 ile 10:00 arasında Mudanya Belediye Başkanlığında kura çekilişi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Uşak Belediyesi daimi işçi statüsünde 1 Yüzey (Asfalt-Beton) Kazıma Makinesi Operatörü, 1 Asfalt Plenti Operatörü ve 1 Büro İşçisi olmak üzere toplam 3 personel alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 1 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla açıklamıştır.

1 Yüzey (Asfalt-Beton) Kazıma Makinesi Operatörü alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 5 aylık iş deneyiminin olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004857294 olarak verilmiştir.

1 Asfalt Plenti Operatörü alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 5 aylık iş deneyiminin olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004857340 olarak verilmiştir.

1 Büro İşçisi alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004857359 olarak verilmiştir.

Aydın Yenipazar Belediye Başkanlığı İŞKUR üzeriden 1 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünde 1 Sistem İşletmeni, 13 Beden İşçisi (Temizlik) ve 1 Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri olmak üzere toplam 15 personel alımı yapacağını açıklamıştır.

1 Sistem İşletmeni alımı için; En az ortaöğretim mezunu olması, Microsoft Certified System Administrator (MCSA) sertifikasına sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004857336 olarak verilmiştir.

13 Beden İşçisi (Temizlik) alımı için; En az okur yazar olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004857387 olarak verilmiştir.

1 Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri alımı için;  Önlisans (Meslek Yüksekokullarının Yapı Denetim Yardımcılığı Programı) mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. 

İş ilan numarası 00004857407 olarak verilmiştir. 13 Mart 2019 tarihi saat 9:00 ile 18:00 arasında Yenipazar Belediye Düğün Salonunda kura çekilişi yapılacaktır.

İŞKUR KPSS şartsız 24 makam şoförü büro memuru işçi alımları İŞKUR üzerinden Samsun Ladik Akdağ Sulama Birliği İŞKUR üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı İŞKUR üzerinden Bursa Mudanya Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden Aydın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak