istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Dışişleri Bakanlığı Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek KPSS Şartı Yok

Dışişleri Bakanlığı 28 Şubat 2019 ve 1 Mart 2019 tarihlerinde yayınladıkları ilanlar ile memur alımı yapacağını ilan etmiştir.

Dışişleri Bakanlığı Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek KPSS Şartı Yok
Dışişleri Bakanlığı Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek KPSS Şartı Yok Osman Atalay
Bu içerik 1367 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuracaklar en az lise mezunu yaş üst sınır için ilan durumuna göre 41 ile 46 yaş aralığında değişiyor. Alımı Almanya, Azerbaycan ve Fransa yapıyor olup çalışma adresleri bu adresler olarak belirlenmiştir.

Adaylar için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Sınav tarihi itibariyle 41-46 yaşından gün almamış olması, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olması gerekmekte.

Kamu haklarından yoksun bulunmaması gerekmekte.  Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar dahi zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmaması gerekmekte.

Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak, Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek, alım ilan durumuna göre dilleri bilmek.

Başvuracak adaylardan istenecek belgeler: Sınava katılma isteğini belirten başvuru dilekçesi. Özgeçmiş (CV), Türk pasaportunun aslı veya onaylı sureti ile işlem görmüş sayfaların fotokopileri, Nüfus cüzdanının aslı veya onaylı sureti olması şart.

Son mezun olunan okuldan alınan diplomanın aslı veya onaylı sureti. Erkekler için askerlik terhis belgesi veya askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf, Postayla başvurularda, asılları yazılı sınav öncesinde ibraz edilmek kaydıyla belgelerin fotokopileri gönderilebilir.

Başvurular Viyana Almanya için en geç 15 Mart 2019 günü mesai bitimine kadar Büyükelçilik Prinz Eugen Strasse 40 1040 Wien adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 9.00 ile 18.00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Büyükelçilik sorumlu değildir.

Başvurular Anvers Fransa için en geç 15 Mart 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Başkonsolosluk Sorbenlaan 16, 2610 Wilrijk, Antwerpen adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09.00-13.00, 14.30-17.00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. 

Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Başkonsolosluk sorumlu değildir.

Başvurular Bakü Azerbaycan için en geç 15 Mart 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Büyükelçilik “Samed Vurgun Küçesi, No:134 Nesimi/Bakü/Azerbaycan” adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Büyükelçilik sorumlu değildir.

Dışişleri Bakanlığı memur alımı Milli Eğitim Bakanlığı Başvurular Viyana Almanya için Başvurular Anvers Fransa için Başvurular Bakü Azerbaycan için
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak