istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puan İle 84 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya, Eskişehir, Bilecik, Uşak, Afyonkarahisar, Çanakkale, Bursa ve Balıkesir şehirlerine KPSS 60 puan ile 84 memur alımı olarak kooperatif görevlisi alımı ve ziraat mühendisi alımı yapılıyor. 8 Mart 2019 tarihinde sona erecek.

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puan İle 84 Memur Alımı Gerçekleştirecek
Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puan İle 84 Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 14311 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Çanakkale, Bursa ve Balıkesir kooperatif görevlisi 3 kişi alımı için KPSS 60 puan başvuru yapılacak. Önlisans mezunları 3 kişi olması gerekmekte.

Kooperatif görevlisi 20 için; Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri vb. ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olması gerekmekte.

Ziraat mühendisi 22 kişi için Ziraat Mühendisi adaylardan 21 Mayıs 2017 - 22 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılmış olan 2017 KPSS (Lisans) 2018 KPSS (Lisans) sınavlarının herhangi birinden KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmekte. Başvuru 8 Mart 2019 günü saat 18.00’e kadardır.

Kütahya, Eskişehir, Bilecik, Uşak ve Afyonkarahisar 6 kişi önlisans mezunu adaylar KPSS 60 puanla başvuru yapabilecekler.

Kooperatif görevlisi 6 kişi alımı yapacak olup KPSS 60 puan aranmakta. Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri vb. ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olması gerekmekte.

Ziraat mühendisi alımı 27 kişi için ziraat mühendisi lisans bölümü mezunu olması gerekmekte. KPSS 60 puan aranmakta.

Balıkesir ve Kütahya Tarım Kredi Kooperatifleri personel alımı kılavuzu ve başvuru şekli için tıklayın

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 puan 84 memur alımı Kooperatif görevlisi 2017 KPSS 2018 KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek