istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi: 51 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Alım Yapılacak Pozisyonlar; Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi KPSS B puan ile 51 sözleşmeli sağlık personel alımı yapacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi: 51 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapılacak
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi: 51 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 306 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu alım kapsamında sözleşmeli hemşire, ebe ve sağlık teknikeri kadroları ile diğer sağlık personel kadrolarına alım yapılacak. Alımlar için başvurular 26 Şubat tarihi itibariyle başladı.

Başvuru yapacak adayların kamu haklarından yasaklı olmamaları gerekiyor. Her bir kadro için belirtilen mezuniyet şartlarının da sağlanması gerekiyor.

Daha önce kamu kurumlarında sözleşmeli pozisyonda çalışanların istifa ettikten sonra 1 yıl geçmesi gerekmekte. 1 yıl geçmemiş olanlar kazansalar dahi istihdam edilmeyecek. Başvurucuların emeklilik ya da yaşlılık aylığı da almamaları gerekiyor.

Adaylar 12 Mart tarihine kadar başvurularını yapmak zorunda. Başvurular Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ne şahsen yapılacak. Posta ya da diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. 

Başvurular KPSS B sınıfı puanların üstünlüğüne göre değerlendirmeye alınacak. Atanmaya hak kazanan adayların listesi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Adaylara herhangi bir özel tebligat yapılmayacak.

Atama sonuçları açıklandıktan sonra adayların 15 gün içerisinde başlama yapmaları gerekmekte. Başlama yapılmaması durumunda hak kaybı söz konusu olacak. 

Atanmaya hak kazanan adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacak. Soruşturma sonuçları olumlu olan adayların atamaları yapılacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi KPSS B puan ile 51 sözleşmeli sağlık personel alımı Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi internet sitesi üzerinden Atama sonuçları Atanmaya hak kazanan adaylar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak