istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2019 Mart Ayı MSB 13 Bin 051 Askeri Personel Alımları: Tıkla Başvur

2019 MSB Mart ayı içerisinde 13 bin 51 sivil memur alımı ve askeri personel alımı başvuruları devam ediyor.

2019 Mart Ayı MSB 13 Bin 051 Askeri Personel Alımları: Tıkla Başvur
2019 Mart Ayı MSB 13 Bin 051 Askeri Personel Alımları: Tıkla Başvur Osman Atalay
Bu içerik 8524 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde öğrenim durumu en az ilköğretim en çok lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Alımı Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığına Bağlı Kara Kuvvetleri Komutanlığı yapıyor. Sivil memur alımıGenelkurmay Başkanlığı ve sözleşmeli er alımı Kara Kuvvetleri Komutanlığı yapıyor.

Genelkurmay 51 kamu personel alımı yapacağını ilan edip başvuru toplamaya başladı. Sözleşmeli personel temini faaliyet temini içerisinde verilmiştir. 

Başvurular başlamış olup 29 Mart 2019 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir. Askeri alımlar olarak memur alımı kategori olarak ilan edilmiştir.

Uzman; Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler lisans programlarının birinden mezun olmak. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans programlarının birinden mezun olmak. 

Maliye, Muhasebe veya Maliye-Muhasebe lisans programlarının birinden mezun olmak. Gazetecilik, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler, Basım ve Yayımcılık, Basın ve Yayın lisans programlarının birinden mezun olmak. 

Hukuk lisans programından mezun olmak. Mütercim-Tercümanlık (Arapça) lisans programından mezun olmak. Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Çeviribilim (İngilizce), Mütercim-Tercümanlık (İngilizce-Fransızca), Mütercim-Tercümanlık (İng-Fra- Türkçe), Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) lisans programlarının birinden mezun olmak. 

Mütercim-Tercümanlık (Almanca), Çeviribilim (Almanca) veya Mütercim-Tercümanlık (Türkçe- Almanca-İngilizce) lisans programlarının birinden mezun olmak.

Adaylar askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, (Bedelli askerliğe müracaat eden adaylar başvuru yapabilir.) 

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. 30 yaşını bitirmemiş olmak. (01 Ocak 1989 sonrası doğumlu olmak)

Başvurular 29 Mart 2019 tarihi bitimine kadar yapılacak. Adaylar aşağıda açıklanan Başvuru talimatını iyice okuyup anladıktan sonra MSB personel temin sitesine girerek E-devlet şifresi ile başvuru ekranını açacaktır. 

Ardından başvuru sihirbazını kullanarak ilerleyip, tüm aşamaları tamamlayarak Tercih Yap ekranına yönlendirilecek buradan ilgili Alımı tıklayarak tercih yapacak. 

Tercih işlemini tamamladıktan sonra Tercihlerimi Göster butonuna tıklayarak tercihlerini kontrol edecek. Tercihlerim sayfasında yer alan tercihler adayın kayıtlı tercihleri olup ayrıca bir kaydetme işlemi yapmayacak.

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı 13 bin Sözleşmeli Er alımı için başvurulpmış olanların 25 yaşını bitirmemiş olmaları gerekli. Yapmamış olanların ise 20 yaşından gün alması 25 yaşından gün almaması gerekli. Yaş düzeltmesi yapılmış ise düzeltme yapılmadan önceki yaş geçerli olacak.

Başvurular Milli Savunma Bakanlığı'nın internet sayfası üzerinden online bir şekilde yapılacak. Personel temin sayfasında yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekli. Başvuru süresi geçen adaylar başvuru yapamayacak ve bu da hak kaybına neden olabilecek.

Başvuru için tıklayın

2019 MSB Mart ayı içerisinde 13 bin 51 sivil memur alımı ve askeri personel alımı Milli Savunma Bakanlığı Genelkurmay Başkanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sivil memur alımı sözleşmeli er alımı memur alımı E-devlet şifresi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak