23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), ön lisans ve lisans mezunu adayların başvurabildiği ve adaylara 4 aylık bir eğitimin verildiği bir akademidir. Bu kapsamda Emniyet Genel Müdürlüğü de polis ihtiyacını karşılamak için belirli dönemlerde alımlar yapmakta.

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak?
23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak? Osman Atalay
Bu içerik 594 kez okundu.

Ön lisans ve lisans mezunları arasından seçilecek olan adaylar 4 aylık bir eğitim görmeye hak kazanacak ve toplamda 8 bin polis adayı eğitim görecek.

Bu kapsamda 23. Dönem POMEM alımları için de işlemler tamamlandı. Başvuru süreci ve zorlu bir mülakat sürecin ardından adaylar POMEM sonuçların ne zaman açıklanacağını bekliyor.

23. dönem POMEM mülakat sonuçları için Emniyet Genel Müdürlüğü her ne kadar resmi bir açıklamada bulunmasa da önceki dönem sonuçlarına bakılarak sonuçların ne zaman açıklanacağı az çok tahmin edilebilmekte. 

22. Dönem POMEM için mülakatlar 13 Haziran’da yapılmış ve sonuçlar 4 Ağustos’ta açıklanmıştır. 22. Dönem POMEM alımında sonuç açıklanma süresi 53 gündür.

Buna göre 23. Dönem POMEM mülakat sonuçların da yakın zamanda açıklanması beklenmekte.

Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM eğitim Emniyet Genel Müdürlüğü 8 bin polis adayı eğitim 23. Dönem POMEM alımları POMEM sonuçların ne zaman 23. dönem POMEM mülakat sonuçları 22. Dönem POMEM için mülakatlar 22. Dönem POMEM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak