Gençlik ve Spor Bakanlığı Noter Kura Sonuçlarını Açıkladı Tıkla Sonucu Sorgula

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alım kura sonuçlarını açıkladı. Adaylar için sonuç sorgulama sayfası ilave edildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Noter Kura Sonuçlarını Açıkladı Tıkla Sonucu Sorgula
Gençlik ve Spor Bakanlığı Noter Kura Sonuçlarını Açıkladı Tıkla Sonucu Sorgula Osman Atalay
Bu içerik 2756 kez okundu.

Personel Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Aracılığıyla Yapılan Sürekli İşçi Alımı Kura Çekimi Sonuç Ve Evrak Teslimi Duyurusu.

Bakanlığımıza bağlı il müdürlüklerinde (ilçeler dahil) çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu, 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve 19/09/2009 tarihli ve 27354 sayılı;

Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 11-15 Şubat 2019 tarihleri arasında açık iş ilanlarına adaylar tarafından başvuru işlemleri tamamlanmış olup 27 Şubat 2019 tarihinde de kura çekimi yapılmıştır.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve noter huzurunda çekilen kura sonuçları ekte yer almakta olup kura çekimi sonucu sözlü sınava girmeye hak kazanan asıl adaylar 15 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yaptıkları meslek koluna dair aşağıda belirtilen belgeleri teslim etmeleri gerekmekte. İlgililere ayrıca tebligat yapılmayacak.

Kura çekim sonuçlar için tıklayınız

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alım kura sonuçları sonuç sorgulama sayfası Personel Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu İŞKUR Resmi Gazete Kamu Kurum ve Kuruluşları Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor