O Kurumlar: KPSS’den En Az 55 ve 60 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek

KPSS 55 ve 60 puanlı kadrolu memur alımı başvuruları alınmaya başlayacak. Alım memur, zabıta memuru, itfaiye eri ve veri hazırlama kontrol işletmeni olarak yapılmakta. Alım tarihleri, şekilleri ve zamanları aşağıda verilmiştir. Senir ve Evreşe Belediyesi alımı yapıyor.

O Kurumlar: KPSS’den En Az 55 ve 60 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurumlar: KPSS’den En Az 55 ve 60 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1561 kez okundu.

Evreşe Belediyesi için KPSS 55 ve 60 puan ile önlisans ve lisans mezunları arasından VHKİ ve Memur alımı yapılmakta.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı 1 kişi için adayların; Ekonomi, İktisat, İşletme, Maliye veya Muhasebe Lisans programlarının birinden mezun olmak. 

MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekmekte. Ayrıca adaylar 2018 yılı KPSS en az 55 puan almış olması gerekmekte.

Memur alımı 1 kişi için adaylar; Ekonomi, İktisat, Kamu Yönetimi Lisans Programlarının birinden mezun olmak ve 2018 yılı KPSS 60 puan almış olmak gerekmekte.

Memur alımında 1 kişi için adaylar; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Yerel Yönetimler, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Ön Lisans Programlarından mezun olmak ve 2018 KPSS 60 puan sahibi olmak gerekmekte.

Evreşe Belediyesi başvuru 08 Mart 2019 Cuma günü saat 17.00’ ye kadar müracaatlarını yapabilirler. Evreşe Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna şahsen veya posta ile teslim etmeleri gerekmekte.

Senir Belediye Başkanlığı bünyesinde Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere İtfaiye eri ve Zabıta memuru alımı yapılacak.

İtfaiye eri kadro unvanı için 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavlarına girerek belirtilen asgari 60 KPSS puanını almış olması gerekmekte.

Zabıta memuru kadro unvanı için; 60 KPSSP3 asgari puanını almış olmak gerekmekte. Adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmuş olması ve en az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmekte.

Senir için 12 Mart 2019 ile 19 Mart 2019 Salı gününe kadar en geç saat 17.00’de müracaatlarını yapabilecekler.

Adayların, belirtilmiş olan başvuru belgelerini Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir

KPSS 55 ve 60 puanlı kadrolu memur alımı memur zabıta memuru itfaiye eri ve veri hazırlama Senir ve Evreşe Belediyesi alımı Memur alımı Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı Evreşe Belediyesi başvuru İtfaiye eri ve Zabı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak