istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Resmen Açıklandı! İş Arayanlara Güzel Haber

Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olan ve dünyanın en çok noktasına uçuş yapılan havayolu şirketi konumunda bulunan Türk Hava Yolları (THY) 2018'i tarihi rekorlarla kapattı, 2019'a da yeni istihdam ile girdi.

Resmen Açıklandı! İş Arayanlara Güzel Haber
Resmen Açıklandı! İş Arayanlara Güzel Haber Osman Atalay
Bu içerik 11168 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, bu sene iştiraklerle 8 bin yeni eleman alacaklarını açıkladı. Gazetelerin ekonomi müdürleriyle bir araya gelen İlker Aycı, İstanbul Havalimanı'na taşınma sürecinin devam ettiğini söyledi. 

Aycı, "Yeni havalimanını çok seviyoruz ve bizi çok heyecanlandırıyor. İstanbul Havalimanı'nda yolculara rehberlik edecek 1.100 özel eleman olacağını belirten Aycı, "Bu arkadaşlarımızın eğitimleri devam ediyor.

Kendilerine henüz bir isim koymadık ama yolcuların hemen yanında olacaklar ve her türlü rehberliği sağlayacaklar" diye konuştu. Bu 1.100 yeni rehberin özel kıyafetleri de olacağını anlatan Aycı, istihdamla ilgili de şu bilgileri verdi: Bu sene 3 bin 200 yeni personel THY olarak biz alacağız. 

Şu anda 60 bin kişiye ulaşmış durumdayız. Bu sayı artacak. 2019 yılında iştiraklerle birlikte istihdam edilecek yeni personel sayısı 8 bini bulacak.

Turkish Cargo'nun, dünyanın 14 ülkesinde hizmet sunduğunu belirten Aycı, "Turkish Cargo, dünyada ilk 10 arasında 8'inci sıraya yükseldi.

ESKİ KIYAFETLER DÖNÜŞECEK

İstanbul havalimanı ile birlikte personelin yeni kıyafetlerini de kullanacağını söyleyen Aycı , eski kıyafetlerin ve üniformaların geri dönüşüme gönderileceğini belirterek, "10 binlerce üniforma var. Bunlar zayi olmayacak.

Türk Hava Yolları THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı İstanbul Havalimanı Yeni havalimanı Turkish Cargo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak