istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: KPSS’siz EGM, Öğretmenevi ve Belediye Personel Alımları Yapacak

Emniyet Genel Müdürlüğüne (EGM) bağlı İl Emniyet Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) Bağlı Öğretmenevi ve İçişleri Bakanlığına Başlı Belediye Başkanlığı 6 Mart 2019 tarihinde İŞKUR ilanları en az ilkokul mezunları arasından KPSS’siz kamu personel alımı yapacaklarını duyurdu.

İŞKUR Üzerinden: KPSS’siz EGM, Öğretmenevi ve Belediye Personel Alımları Yapacak
İŞKUR Üzerinden: KPSS’siz EGM, Öğretmenevi ve Belediye Personel Alımları Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 8225 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi (Bursa) 1 kişi Garson (Servis Elemanı) alımı yapılmakta. Kamu personel alımı için başvuru yapacak olan adayların Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olması ve vardiyalı çalışmayı kabul etmesi gerekmekte. 

Başvurular 11 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR sitesinden iş ilan numarası 00004864173 ile yapılacaktır. Kura çekilişi 14 Mart 2019 Tarihinde saat 15:00 da Mudanya Öğretmen Evinde gerçekleşecek.

Kumçatı belediyesi (Şırnak) 1 kişi ilköğretim mezunu Kepçe Operatörü alımı yapılmakta olup adayların gerekli sürücü belgesi sahibi olması gerekmekte. Başvurular 11 Şubat 2019 Tarihine kadar ilan no 00004863529 ile yapılacak.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü 2 kişi Kişisel Durumu Engelli olan Temizlik Görevlisi alımı yapılmakta. Engelli personel alımı için başvuracakların en az İlköğretim mezunu olması gerekmekte. Son başvuru Tarihi 11 Şubat 2019 personel alımına başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004865275 ilan no ile yapılacak.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Kişisel Durumu TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olanların başvuru yapabileceği 2 kişi en az ilkokul mezunu Temizlik Görevlisi alımı yapılmakta. 

Başvuru yapacak adaylar için ilan no 00004865321 ile başvuru yapmak gerekiyor. Kura çekilişi 20 Mart 2019 Tarihinde 09:00 ile 18:00 saatleri arasında FSM Emniyet Müdürlüğü Konferans salonunda yapılacak.

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM İl Emniyet Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı MEB Öğretmenevi İçişleri Bakanlığı Belediye Başkanlığı İŞKUR ilanları KPSS’siz kamu personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak