istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

4 Bin Kişilik TYP Personel İlanı İŞKUR’da İlan Edildi (Şehir- Kadro ve Kontenjanlar)

İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Kamu kurumları tarafından da yayımlanan bu personel alım ilanları arasında onlarca işçi ve memur alımları yapılacağı duyuruluyor.

4 Bin Kişilik TYP Personel İlanı İŞKUR’da İlan Edildi (Şehir- Kadro ve Kontenjanlar)
4 Bin Kişilik TYP Personel İlanı İŞKUR’da İlan Edildi (Şehir- Kadro ve Kontenjanlar) Osman Atalay
Bu içerik 13099 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TYP personel alım ilanları kapsamında yayımlanan personel alımları 3 kentte yoğun olarak yapılacak. Bu 3 kentin dışında ayrıca farklı şehirlerde de alımlar olacak. 

Bu kapsamda Toplum Yararına Program kapsamında personel alım ilanı yayımlayan kurumların bulunduğu şehirler şu şekilde, Isparta, Aydın, İzmir, Kırşehir, Çankırı ve Mersin.

Alımlar yoğunlukla Mersin, İzmir ve Çankırı'dan yapılacak. Bu 3 şehre yapılacak personel alım sayısı hemen hemen 4 binden daha çok.

TYP İLANLARI HANGİ KADROLARDAN YAPILIYOR?

TYP personel alım ilanları işçi kadrolarına yapılıyor ve ağırlıklı olarak Çevre Temizliği kadrosuna gerçekleştiriliyor. Bu kadronun dışında ayrıca Restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması, Çevre temizliği, Ağaçlandırma, Park düzenlemeleri, Kamusal altyapının yenilenmesi, Ağaçlandırma, Vadi ve dere ıslahı pozisyonlarında da alımlar oluyor. 

TYP İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce İŞKUR üzerinden duyurulan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu başvuru koşulları İŞKUR tarafından ilan edilmiş koşullardan oluşuyor. 

Bu kapsamda TYP personel alımı başvuru koşulları; TYP işçi adaylarının Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olması gerekiyor. 

İŞKUR'a üye olmanın yanı sıra adayların  18 yaşını tamamlamış olmaları diğer bir koşul. Bu koşulların dışında adayların emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak, şartlarına haiz olması isteniyor.

TYP İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TYP İlanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvurular ya İŞKUR aracılığıyla elektronik olarak yada İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla bizzat yapılacak. 

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden TYP İş İlanları Arama sayfasına ulaşacaksınız.

Açılan bu sayfada hiçbir bölümü doldurmadan direkt Ara butonuna basarsanız tüm ilanları görüntüleyebilirsiniz.

Bunun dışında isterseniz şehir yazan bölümde kendi şehrinizi seçerek Ara butonuna basabilirsiniz.

TYP ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alım ilanı Kamu kurumları personel alım ilanları işçi ve memur alımları TYP personel alım ilanları personel alımları Toplum Yararına Program kapsamında personel alım ilanı İŞKUR üzerinden
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak