istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli ve Aşçı Alımı Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanlarında; 54 hizmetli, 18 aşçı ve 10 avukat alımı yapacağını açıklamıştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli ve Aşçı Alımı Sonuçları Açıklandı
Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli ve Aşçı Alımı Sonuçları Açıklandı Osman Atalay
Bu içerik 1215 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Belirtilen kadrolarda görev almak isteyen adaylar aşçı alımı için 28 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında, hizmetli alımı için 4 Şubat – 8 Şubat 2019 tarihleri arasında ve avukat alımı için 11 Şubat – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında başvurularını yaptılar.

Hizmetli alımı için adayların herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olması ve 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P94 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmekte. 

Aşçı alımında ise ortaöğretim kurumlarının yiyecek içecek hizmetleri alanı ve dalları gibi bölümlerden mezunu olmak ve 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P94 puan türünden en az 70 puan almış olma şartı yer almakta.

Şartları uyan adayların başvurularının ardından başvuru sonuçları açıklandı. Hizmetli alımında sözlü ve/veya uygulamalı sınava girmeye hak kazananların en düşük KPSS puanı 80,2637 iken, aşçı alımında bu puan 70,02038 oldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolu hizmetli ve aşçı alımı sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Emniyet Genel Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanları Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puanı Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolu hizmetli ve aşçı alımı sonuçları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek