İŞKUR Üzerinden: 2 Bin 42 Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapılacak

İŞKUR özel sektör personel alım ilanlarında yapılan güncellemelerin ardından çok sayıda firma personel alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR Üzerinden: 2 Bin 42 Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 2 Bin 42 Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 18690 kez okundu.

İŞKUR'da yayımlanan personel alım ilanlarında hem Şoför hemde Güvenlik Görevlisi kadrosu için çok sayıda alım ilanı bulunuyor.

Şoför Alım İlanları

İŞKUR'da yayımlanan personel alım ilanlarında şoför kadrosu için toplam 838 personel alım ilanı yayımlandı. Türkiye geneli yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan ilanların kadro ve kontenjan bilgileri şu şekilde,

Kamyon Şoförü 45, Kamyonet Şoförü 11, Kurtarıcı Araç Şoförü 3, Makam Şoförü 2, Minibüs Şoförü 4, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 1, Servis Şoförü (Okul) 6, Şoför (Yolcu Taşıma) 171, Şoför-Yük Taşıma 488, Tır-Çekici Şoförü 99, Traktör Şoförü 8.

Güvenlik Görevlisi Alım İlanları

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan personel alım ilanında ise alımların 6 farklı branşta yapılacağı duyuruldu. Bu 6 farklı branş için ise toplam 1204 personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Güvenlik Amiri/Sorumlusu 1, Güvenlik Görevlisi 1053, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 90, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 40, Güvenlik Müdürü 1, Savunma Ve Güvenlik Meslek Elemanı 20.

BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları özel sektör firmaları tarafından yayımlandığından dolayı adayların bu ilanlara başvuru sırasında dikkat etmesi gereken hususlar oluyor. 

Genel Koşullar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Firmaların belirlediği özel koşulları sağlamak (Öğrenim, Deneyim, Yaş ve Sertifika), görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını kurum yada firma tarafından belirlenen yöntemle yapacaklar. Bazı firmalar İŞKUR üzerinden başvuru yapılmasını talep ederken bazı firmalar ilan metninde iletişim bilgilerini veriyor ve başvuruların şahsen yapılmasını istiyor.

İLAN METİNLERİNE ULAŞMAK

1-) İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın. 

2-) Açılan sayfada sağ üstte Meslek yazan yeri bulun.

3-) Meslek yazan alana hangi kadro için başvuruda bulunacaksanız adını yazın ve Ara butonuna basın. 

Örneğin: Şoför veya Güvenlik Görevlisi yazıp arattığınız o kadrolar için yayımlanan ilanların tamamına ulaşırsınız.

4-) Ayrıca bulunduğunuz şehri seçerek şehre görede arama yapabilirsiniz.

İŞKUR özel sektör personel alım ilanları personel alımı İŞKUR'da yayımlanan personel alım ilanları 838 personel alım ilanı İŞKUR üzerinden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak