istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kızılay 5 Bin Lira Maaşla 10 Şehre Sosyal Hizmet Personel Alımları Yapacak

Türk Kızılay yayınladığı farklı ilanlarla personel alımı ihtiyacını 5 bin lira maaş vererek gidermeye çalışıyor.

Kızılay 5 Bin Lira Maaşla 10 Şehre Sosyal Hizmet Personel Alımları Yapacak
Kızılay 5 Bin Lira Maaşla 10 Şehre Sosyal Hizmet Personel Alımları Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 13168 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Özellikle sosyal hizmet ve program proje personeli alımı bir çok şehre yapılacağı üzere başvuru sağlanması ve istihdam edilmesi ulaşılabilir bir durumdadır. 

Alımı İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Adana, Kilis ve Hatay şehirleri yapıyor.

Sosyal Hizmet Adana, Kilis, Kayseri, Mardin, Şanlıurfa ve Konya şehirlerine istihdam edilecektir.

Üniversitelerin Sosyal Hizmetler bölümünden mezun.

Sosyal hizmet alanında en az 2 yıl deneyimli.Vaka yönetimi, takibi, raporlaması yapabilen.

Tercihen Arapça, Kürtçe veya İngilizce dillerinden en az birini iyi derecede bilen.Tercihen insani yardım, koruma, saha alanında tecrübeli.

Tercihen Suriye’de veya Suriye nüfusuyla kazanılmış iş, proje, eğitim deneyimi olan.Tercihen Proje yönetimi ve/veya proje grubu üyeliğine ilişkin deneyimi olan.

Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Program & Proje Uzmanı Ankara, İstanbul, Kilis, G.Antep, Mardin, Urfa, Hatay olarak başvuru yapmak için gereken şartlar;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (yüksek lisans yapmış olmak tercih sebebidir)

Sivil Toplum Kuruluşlarında ya da Sosyal Sorumluluk Projelerinde 2 yıl ve üzeri iş tecrübesi olan(saha tecrübeli).MS Office programlarını raporlama yapabilecek.

İleri seviyede İngilizce dil bilgisine (okuma-yazma-konuşma) sahip olan.Aktif olarak ingilizce raporlama yapabilen. Ekip içerisinde rahatlıkla çalışabilen, çabuk koordine olan.

İletişim becerileri kuvvetli.Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen.B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.Başvuru için Kızılay personel alım ilanları yazınca önünüze Kızılay ana sayfası geliyor oradan başvuru yapılabilir.

Türk Kızılay yayınladığı farklı ilanlarla personel alımı 5 bin lira maaş istihdam edilmesi sosyal hizmet ve program proje personeli alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak