Kızılay 5 Bin Lira Maaşla 10 Şehre Sosyal Hizmet Personel Alımları Yapacak

Türk Kızılay yayınladığı farklı ilanlarla personel alımı ihtiyacını 5 bin lira maaş vererek gidermeye çalışıyor.

Kızılay 5 Bin Lira Maaşla 10 Şehre Sosyal Hizmet Personel Alımları Yapacak
Kızılay 5 Bin Lira Maaşla 10 Şehre Sosyal Hizmet Personel Alımları Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 13977 kez okundu.

Özellikle sosyal hizmet ve program proje personeli alımı bir çok şehre yapılacağı üzere başvuru sağlanması ve istihdam edilmesi ulaşılabilir bir durumdadır. 

Alımı İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Adana, Kilis ve Hatay şehirleri yapıyor.

Sosyal Hizmet Adana, Kilis, Kayseri, Mardin, Şanlıurfa ve Konya şehirlerine istihdam edilecektir.

Üniversitelerin Sosyal Hizmetler bölümünden mezun.

Sosyal hizmet alanında en az 2 yıl deneyimli.Vaka yönetimi, takibi, raporlaması yapabilen.

Tercihen Arapça, Kürtçe veya İngilizce dillerinden en az birini iyi derecede bilen.Tercihen insani yardım, koruma, saha alanında tecrübeli.

Tercihen Suriye’de veya Suriye nüfusuyla kazanılmış iş, proje, eğitim deneyimi olan.Tercihen Proje yönetimi ve/veya proje grubu üyeliğine ilişkin deneyimi olan.

Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Program & Proje Uzmanı Ankara, İstanbul, Kilis, G.Antep, Mardin, Urfa, Hatay olarak başvuru yapmak için gereken şartlar;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (yüksek lisans yapmış olmak tercih sebebidir)

Sivil Toplum Kuruluşlarında ya da Sosyal Sorumluluk Projelerinde 2 yıl ve üzeri iş tecrübesi olan(saha tecrübeli).MS Office programlarını raporlama yapabilecek.

İleri seviyede İngilizce dil bilgisine (okuma-yazma-konuşma) sahip olan.Aktif olarak ingilizce raporlama yapabilen. Ekip içerisinde rahatlıkla çalışabilen, çabuk koordine olan.

İletişim becerileri kuvvetli.Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen.B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.Başvuru için Kızılay personel alım ilanları yazınca önünüze Kızılay ana sayfası geliyor oradan başvuru yapılabilir.

Türk Kızılay yayınladığı farklı ilanlarla personel alımı 5 bin lira maaş istihdam edilmesi sosyal hizmet ve program proje personeli alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı