istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

22 Belediye İsçi Alıyor

Belediyeler Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında eksik bulunan kadrolara personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

22 Belediye İsçi Alıyor
22 Belediye İsçi Alıyor Osman Atalay
Bu içerik 29619 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu ilanlara arasında; Memur kadroları için en az lise mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca ilanlarda çok sayıda önlisans ve lisans mezunu içinde personel alımı yapılacağı bildirildi. 

İşçi kadroları için ise öğrenim  şartı daha geri planda kalıyor. Adayların mesleki yeterlilikleri sağlaması öncelikli koşul. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Türkiye İş Kurumu üzerinden KPSS şartsız belediye memuru ve belediye işçisi alımı yapacağını duyuran belediyeler ile bu belediyelere bağlı birimlerin bulunduğu şehirlerin listesi şu şekilde;

Alım yapılacağı açıklanan 22 şehir; Diyarbakır, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Kars, Erzurum, İstanbul, Antalya, Çanakkale, Burdur, Bursa, Isparta, Bartın, Aydın, Zonguldak, Konya, Ağrı, Kastamonu, Mersin, Balıkesir, Osmaniye Kocaeli.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu şehirler için yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak olan vatandaşların başvuruda bulunabileceği açık kadrolar ise ana başlıkları ile şu şekilde,

Memur Kadroları

Belediyeler tarafından yayımlanan memur kadroları arasında Büro Memuru, Ofis Memuru, Evrak Memuru, Arşiv Memuru, Veznedar, Tahsildar, Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Öğretmen, Eğitmen, çeşitli branşlarda Sağlık Memuru, İdari İşler Personelleri gibi kadrolar bulunuyor.

İşçi Kadroları

Belediyelerin yayımladığı ilanlarda yer alan işçi kadrolarında Büro İşçisi, Temizlik İşçisi, Beden İşçisi, Genel İşçi, Şoför, Güvenlik Görevlisi, Hizmet alanları, İş Makinesi Operatörleri gibi kadrolar bulunuyor.

Bu kadroların dışında ayrıca çok çeşitli branşlarda onlarca kadroda personel alımı da yapılıyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BELEDİYE PERSONELİ İLANLARINA BAŞVURU

İlan edilen şehirler için yayımlanan belediye personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını alım yapacak olan belediyeye şahsen yapacaklar. 

Başvuru Sürecine Dikkat

Belediye personeli alımı için yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların en çok dikkat etmesi gereken konuların başında ilan süreci geliyor. 

İLAN DETAYLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilirler. 

Belediye işçisi ve memuru alım ilanlarına dair diğer detaylar için TIKLAYINIZ

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar Memur kadroları Türkiye İş Kurumu üzerinden KPSS şartsız belediye memuru ve belediye işçisi alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak