istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

8 Bin Bekçi Alımı ne Zaman Gerçekleşecek

Bekçi Alımında İmza Bekleniyor.İçişleri Bakanı Soylu geçtiğimiz günlerde 8 bin bekçi alımı ilanının Mart ayı içerisinde yayınlanacağını duyurmuştu.

8 Bin Bekçi Alımı ne Zaman Gerçekleşecek
8 Bin Bekçi Alımı ne Zaman Gerçekleşecek Osman Atalay
Bu içerik 12615 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adaylar ise merakla ilanın yayınlanmasını bekliyor. 8 bin bekçi alımının bin tanesi İstanbul’a tahsis edilecek iken 7 bin kişilik kontenjan diğer illere dağıtılacak. 

Hali hazırda İstanbul’da 4 bin bekçi çalışırken yeni alımlar ile birlikte bu sayı 5 bine çıkacak.Güncel bekçi maaşları ne kadar. 2019 yılı ocak ayı maaşı olarak lise mezunu olan yeni bekçiler 3950 lira maaş almaktadır. 

Ön lisans veya lisans mezunu olan bekçilerin maaşı ise 4000 lira dir. 8 bin bekçi alımı için ilanın yayınlanması bekleniyor. alıma onay verilecek imzanın atılması durumunda ilan yayınlanacak. 

İlanı Polis Akademisi Başkanlığı yayınlayacak ve başvurular da Polis Akademisi üzerinden gerçekleştirilecek.

 Hırsızlıklar Azaldı.İçişleri Bakanı Soylu bekçi alımları sayesinde hırsızlık vakalarında azalma yaşandığını açıkladı. 

Günlük işlenen hırsızlık vakalarına ilişkin sayısal verileri paylaşan Bakan Soylu, İstanbul’da günde 78 hırsızlık vakası işlenirken şimdi bu sayının 57’ye düştüğünü söyledi. 

Ankara’da ise 31’den 10’a kadar düştü. Yapılacak bu yeni alımlar ile birlikte ülkemizin tüm illerinde bekçi istihdamı sağlanmış olacak. Emniyet hizmetleri sınıfında sayılan bekçiler polisler ile aynı yetkilere sahip olup tayin hakkına sahip değildir. 

Dolayısıyla her zaman aynı ilde görev yapmaları gerekmektedir. Özellikle gençlerimiz 8 bin bekçi alımı ilanı ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını merakla bekleyecek.

Bekçi Alımı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 8 bin bekçi alımı Polis Akademisi Başkanlığı Polis Akademisi Bakan Soylu İçişleri Bakanı Soylu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak