İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartı Yok Havalimanına Memur Alımı Yapılacak

İŞKUR lise ve önlisans mezunu adaylar arasından KPSS şartsız 8 memur alımı yapacağını ilan etti.

İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartı Yok Havalimanına Memur Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartı Yok Havalimanına Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 20528 kez okundu.

Başvuru alınmaya başlayan ilanlarda teknik personel alımı da yer almaktadır. Başvuru 30 Mart 2019 tarihinde son bulacaktır.

00004795983 İŞKUR numarası ile 1 Bagaj Memuru alınacaktır. Alınacak personelde aranan şartlar ise melek lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının elektronik, elektrik, mekanik, otomasyon veya bilgi işlem bölümlerinden mezun, bagaj sistemleri konusunda bilgi sahibi, askerliğini tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

00004794468 İŞKUR ilan numarası ile 2 Elektrik Teknisyeni alınacaktır. 

Meslek liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun olması, askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış ve B sınıfı sürücü belgesi olan erkek elektrik teknisyeni alımı için son başvuru tarihi 30 Mart 2019 dur.

00004794644 İŞKUR ilan numaralı havalimanı personeli alımı için 1 kişi Elektronik Teknisyeni alınacak. Meslek lisesi veya Meslek Yüksekokulu Elektronik, Mekanik, Otomasyon veya Bilgi işlem bölümlerinden mezun olması, askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış ve B sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir.

00004794568 İŞKUR ilan numarası ile 2 kişi Mekanik Sistemler Teknisyeni alınacak. 

Makine, mekatronik, torna tesviye, metal işleri ve benzeri branşlardan Meslek Yüksekokulu veya lise mezunu olanlar, pnömatik ve hidrolik devre tesisatı bilgisine sahip, elektrik kaynağı yapabilen, mekanik makine bakım alanında en az 2 yıl deneyimli, askerliğini yapmış, 35 yaşını tamamlamamış, B sınıfı ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir.

00004795349 İŞKUR ilan numarası ile 1 Isıtma Soğutma ve Hava Kontrolü (HVAC) teknisyeni alınacak. 

Aranılan şartlar ise en az meslek liseleri iklimlendirme soğutma teknolojileri ve  ilgili bölümlerinden mezun, kalorifer ateşçisi belgeli, bilgisayar ofis programlarını kullanabilen ve askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir. 

Alımı Muğla şehri yapacaktır. 35 yaşını aşmamış, B sürücü belgesi sahibi erkek adayların 30 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını bizzat havalimanına yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR KPSS şartsız 8 memur alımı İŞKUR numarası İŞKUR ilan numarası İŞKUR ilan numaralı havalimanı personeli alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak