İŞKUR Üzerinden: 91 Danışma Memuru Alımı Yapılacak

Özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar.

İŞKUR Üzerinden: 91 Danışma Memuru Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 91 Danışma Memuru Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 10233 kez okundu.

İŞKUR üzerinden yayımlanan 91 Danışma Memuru alımları Bursa, İstanbul, Adana, Diyarbakır ve Kayseri de yapılacak.

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Danışma Memuru kadrosu için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ilanı yayımlayan firmaya göre belirleniyor. Firmalar aynı kadro için farklı şartlar talep edebiliyorlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu bu alım ilanlarına başvuru şekli alım yapacak firmaya göre değişiyor. Bazı firmalar şahsen başvuru yapılmasını tercih ederken bazı firmalar İŞKUR üzerinden başvuru kabul ediyor.

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları personel alımı İŞKUR üzerinden yayımlanan 91 Danışma Memuru alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor