istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: KPSS’siz Büro İşçisi ve Şoför Alımı Yapılacak

İŞKUR’ üzerinden KPSS’siz büro işçisi alımı ve şoför alımı yapılacak.

İŞKUR Üzerinden: KPSS’siz Büro İşçisi ve Şoför Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: KPSS’siz Büro İşçisi ve Şoför Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 17035 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuracak adaylar en az ilköğretim mezunu olması gerekmekte. Başvuru İŞKUR iş İlanları üzerinden online veya şahsen İŞKUR müdürlüklerine yapılabilir.

Şenkaya Belediyesi (Erzurum) 4 kişi Büro İşçisi alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımı için başvuru yapacak olan adayların en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olması şartı var.

Başvurular 18 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR ilan no 00004881583 ile yapılacak.

Şenkaya Belediye başkanlığı 4 kişi Şoför (Yolcu Taşıma) personeli alımı yapılmaktadır. Kamu personeli alımı için adayların en az İlköğretim mezunu olması ve 10 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olması gerekmekte.

Adaylar son başvuru tarihine kadar İŞKUR resmi sayfası üzerinden ilan numarası 00004881614 ile başvuru yapacaklar.

Belediye personel alımı 3 kişi Kepçe Operatörü olarak gerçekleştirilecektir. Başvuracakların en az ilkokul mezunu olması, ilgili meslekte ehliyet sahibi olması ve 5 yıllık deneyime sahip olması şartları var.

Başvurular ilan no 00004881509 ile yapılacak. Şenkaya Belediyesi 7 kişi en az ilköğretim mezunu Beden İşçisi (Genel) alımı yapılmakta olup, Adayların İŞKUR üzerinden son başvuru tarihine kadar ilan 00004881725 no ile müracaat etmeleri gerekiyor.

Belediye personel alımı 2 kişi Temizlik Görevlisi alımı yapılmakta olup, Başvuruların 18 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR ilanları numarası 00004881633 ile yapılması gerekiyor.

Tüm alımlar için kura çekilişi 21 Mart 2019 tarihinde Şenkaya belediyesi toplantı salonunda saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılacak.

İŞKUR’ üzerinden KPSS’siz büro işçisi alımı ve şoför alımı İŞKUR iş İlanları üzerinden online veya şahsen İŞKUR müdürlükleri Şenkaya Belediyesi (Erzurum) 4 kişi Büro İşçisi alımı Belediye personel alımı İŞKUR ilan no İŞKUR re
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak