TCDD, BOTAŞ, TÜBİTAK ve VGM Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Devlet Personel Başkanlığın tarafından yayımlanan personel alım ilanları Devamlı İşçi alımı pozisyonu için personel alım ilanı yayımlayan 4 farklı kamu kurum var.

TCDD, BOTAŞ, TÜBİTAK ve VGM Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
TCDD, BOTAŞ, TÜBİTAK ve VGM Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 8288 kez okundu.

Kadrolarda bulunan personel açığını kapatmak için ilan verildi; Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu ile Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü.

TCDD Kamu Personeli Alım İlanı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında alımların İŞKUR üzerinden yapılacağı ve başvuruların önümüzdeki ay (Nisan ayında) başlanacağı söylendi.

İşçi alımı yapacak olan kurum 86 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü alımı yapılacak.  Toplam 386 personel alımı yapılacak.

BOTAŞ Kamu Personeli Alım İlanı

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü yayımladığı ilan ile 4 personel alımı yapacağını duyurdu. 3 farklı kurum birimine istihdam edilecek personel alımlarında Uzman Yardımcısı ve Mühendis alımı yapılacak.

VGM Kamu Personeli Alım  İlanı

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı için farklı iki ilan yayımladı. Yayımlanan ilk ilanda normal personel alımı yapılacağı. İkinci ilanda ise engelli personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kurum tarafından yayımlanan ilana göre kurum Elektrikçi kadrosuna bir eski hükümlü ile bir engelli işçi, normal alımlarda ise 1 aşçı alımı yapılacak.

TÜBİTAK Kamu Personeli Alım İlanı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, DPB üzerinden yayımladığı personel alım ilanında TÜBİTAK BİLGEM ile TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine personel alımı yapacağını açıkladı.

Kurum tarafından yayımlanan ilana göre alımlar Elektrik Elektronik Teknikeri, Tesisat İklimlendirme Teknisyeni, İnşaat Ustası, Aşcı, Evrak Memuru, Dağıtıcı ve Araştırma Personeli pozisyonlarında olacak.

Devlet Personel Başkanlığı personel alım ilanları İşçi alımı personel alım ilanı 4 farklı kamu kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak