istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TCDD, BOTAŞ, TÜBİTAK ve VGM Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Devlet Personel Başkanlığın tarafından yayımlanan personel alım ilanları Devamlı İşçi alımı pozisyonu için personel alım ilanı yayımlayan 4 farklı kamu kurum var.

TCDD, BOTAŞ, TÜBİTAK ve VGM Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
TCDD, BOTAŞ, TÜBİTAK ve VGM Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 7393 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kadrolarda bulunan personel açığını kapatmak için ilan verildi; Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu ile Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü.

TCDD Kamu Personeli Alım İlanı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında alımların İŞKUR üzerinden yapılacağı ve başvuruların önümüzdeki ay (Nisan ayında) başlanacağı söylendi.

İşçi alımı yapacak olan kurum 86 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü alımı yapılacak.  Toplam 386 personel alımı yapılacak.

BOTAŞ Kamu Personeli Alım İlanı

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü yayımladığı ilan ile 4 personel alımı yapacağını duyurdu. 3 farklı kurum birimine istihdam edilecek personel alımlarında Uzman Yardımcısı ve Mühendis alımı yapılacak.

VGM Kamu Personeli Alım  İlanı

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı için farklı iki ilan yayımladı. Yayımlanan ilk ilanda normal personel alımı yapılacağı. İkinci ilanda ise engelli personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kurum tarafından yayımlanan ilana göre kurum Elektrikçi kadrosuna bir eski hükümlü ile bir engelli işçi, normal alımlarda ise 1 aşçı alımı yapılacak.

TÜBİTAK Kamu Personeli Alım İlanı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, DPB üzerinden yayımladığı personel alım ilanında TÜBİTAK BİLGEM ile TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine personel alımı yapacağını açıkladı.

Kurum tarafından yayımlanan ilana göre alımlar Elektrik Elektronik Teknikeri, Tesisat İklimlendirme Teknisyeni, İnşaat Ustası, Aşcı, Evrak Memuru, Dağıtıcı ve Araştırma Personeli pozisyonlarında olacak.

Devlet Personel Başkanlığı personel alım ilanları İşçi alımı personel alım ilanı 4 farklı kamu kurumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak