istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden TYP Kapsamında 8 Bin Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden TYP personel alım ilanları yayımlandı. Türkiye genelinde farklı illerde kamu kurumları ve bu kurumların birimlerine yapılacak alımlar çok sayıda personel alımı yapılacak.

İŞKUR Üzerinden TYP Kapsamında 8 Bin Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden TYP Kapsamında 8 Bin Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 7665 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alım yapılacak kurumların bulundukları şehirleri TYP personel alım ilanları için adayların sağlamaları gereken koşullar ise şöyle.

TYP PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan ile adaylara duyurulan yeni TYP ilanları 16 farklı şehir için yayımlandı.

Yayımlanan bu ilanlar ayrıca hem şehir merkezlerine hemde bu illerde bulunan her ilçeye alımlar gerçekleşecek.

Bu kapsamda;

TYP personel alım için yayımlayan ilan kamu kurum ve kuruluşları ile bu kuruluşlara bağlı olduğı şehirlerin listesi şu şekilde,

İstanbul, Gaziantep, Uşak, Erzurum, Bolu, Bartın, Ordu, Bursa, Erzincan, Balıkesir, Denizli, Çorum, Ardahan, Samsun, Tunceli,  Kilis. İlanlarda ayrıca söz konusu bu şehirlerin ilçelerin de alımlar gerçekleşecek.

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

16 farklı şehirde olan kamu kurumları arasında, İl Sağlık Müdürlükleri, Hastaneler, Adliyeler, Müftlükler, Orman İşletme, İl Orman Müdürlüğü, İl Tarım Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Adliyeler, Belediye Başkanlıkları, İl Sosyal Hizmet Müdürlükleri var.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar geçici süreli işçi kadrolarına alınıyorlar. Alımlar 3, 6 veya 9 aylık süreli olarak ilan veriliyor.

Bu alımlarda adayların Ağaçlandırma, Çevre temizliği, Park düzenlemeleri, Kamusal altyapının yenilenmesi, pozisyonları için istihdam edileceği söylendi.

Kontenjan Detayları

Halen başvuru süreci devam eden TYP personel alım ilanlarında 8 binden daha çok personel alımı için ilanlar bulunmakta.

Kilis Gençlik ve Spor Müdürlüğü merkezde görevlendirmek üzere 300 personel alımı yapılacak.

Erzincan Belediye Başkanlığı 590 TYP personel alım ilanı yayımladı. Tunceli Valiliği 175, Ardahan 100, İstanbul için sadece 1225 TYP personel alım ilanı yayımlandı.

İŞKUR TYP ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Toplum Yararına Program (TYP) personel alım ilanlarına başvuru koşulları standart olup tüm adayların sağlaması gerekmekte. Özel şartların olmadığı başvuru koşulları İŞKUR üzerinden adaylara ilan ediliyor.

TYP işçi adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olması şart.

İŞKUR' üzerinden üye olmanın yanı sıra adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları diğer bir koşul. Bu koşulların dışında adayların emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak, şartlarına haiz olması isteniyor.

TYP PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Adaylar başvurularını isterlerse İŞKUR'un web sayfasından elektronik olarak yapacaklar yada adaylar başvurularını İŞKUR Müdürlükleri üzerinden şahsen yapacaklar.

TYP İLANLARINI İŞKUR'DA GÖRÜNTÜLEME

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden TYP İş İlanları Arama sayfasına ulaşacaksınız.

Açılan bu sayfada hiçbir bölümü doldurmadan direkt Ara butonuna basarsanız tüm ilanları görüntüleyebilirsiniz.

Bunun dışında isterseniz şehir yazan bölümde kendi şehrinizi seçerek Ara butonuna basabilirsiniz.

TYP ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden TYP personel alım ilanları çok sayıda personel alımı TYP personel alım ilanları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan TYP personel alım 1225 TYP personel alım ilanı Erzincan Belediye Başkanlığı 590 TYP p
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek