İŞKUR Üzerinden: 812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında, Danışma Memuru, Vardiya Amiri (Genel), Sekreter ve Müşteri Temsilcisi kadroları içinde ilanlar bulunuyor.

İŞKUR Üzerinden:  812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden:  812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 7827 kez okundu.

Müşteri Temsilcisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 489, Sekreter kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 216, Danışma Memuru kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 95 ve Vardiya Amiri (Genel) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 22 oldu.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. İlanları yayımlayan kurumlar ve firmalar tarafından belirlenen bu başvuru koşulları her firma için farklılık gösterir.

Firmalar bazen aynı kadrolar için farklı taleplerde bulanabilir. Örneğin bir firma Danışma Memuru kadrosu için lise mezunu şartı talep ederken bazı firmalar bu kadro için belirli lisans mezunu adayların başvurularının kabul edileceğini duyurur.

Bu kapsamda adaylardan talep edilen koşullar ana başlıkları ile şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yapılacak. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan evvel ilan metinlerini incelemeli ve başvurularını ilan metninde yer alan şekilde yapılmalı.

İlanlara Ulaşmak için;

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar öncelikle İŞKUR İş İlanları sayfasını açıyor. Burada Meslek yazan bölümü bulunuyor. Buraya Danışma Memuru, Vardiya Amiri (Genel), Sekreter ve Müşteri Temsilcisi kadrolarından hangisine başvuru yapacaksa onun adını yazıp ara butonuna basıyor.

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları Danışma Memuru İŞKUR üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor