KPSS Şartı Olmadan Büro Memuru, Büro İşçisi, Zabıta, Basın Yayın Personeli, Şoför, Güvenlik Alımı Yapılacak

Kamu işçisi yada memur alımı yapacağını ilan eden 5 farklı kamu kurumu bulunuyor. Bu kamu kurumları öğrenim durumlarına göre memur ve kamu işçisi alımı yapacaklar. 5 farklı belediye tarafından bu ilanların ortak özelliği ise ilanlarda KPSS şartı yer almaması.

KPSS Şartı Olmadan Büro Memuru, Büro İşçisi, Zabıta, Basın Yayın Personeli, Şoför, Güvenlik Alımı Yapılacak
KPSS Şartı Olmadan Büro Memuru, Büro İşçisi, Zabıta, Basın Yayın Personeli, Şoför, Güvenlik Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 12547 kez okundu.

Alım yapacağı kamu kurumları ve alım yapacakları kadro detayları ise şu şekilde,

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

En az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu işçisi ve lise mezunu adaylar arasından memur alımı yapacağı kamu kurumları:

İzmir Tire Belediyesi Büro İşçisi ve Zabıta (KPSS'siz) alımı yapacağını açıkladı. Tekirdağ Hayrabolu Belediyesi ise yayımladığı personel alım ilanında sadece bayan adayların başvuru yapabileceği Büro İşçisi alımı yapacağını açıkladı.

Aydın Kuşadası Belediyesi Muhasebe Memuru alımı yapacak. Aydın Belediyesine bağlı birimlere Yükleme İşçisi (Personeli) kadrosuna personel alımı olacak.

Aydın Efeler Belediyesi Özel Güvenlik, Şoför, Basın Yayın Elemanı, Büro Görevlisi, Kamyon Şoförü, Düz İşçi alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen pozisyonlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILACAK

Personel alım ilanı yayımlayan her belediye başvuruların ilan metinlerinde yer alan başvuru evrakları ile birlikte şahsen yapılması gerekiyor.

Kamu işçisi memur alımı 5 farklı kamu kurumu memur ve kamu işçisi alımı KPSS şartı kamu kurumları KPSS'siz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor