En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi ve En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumları personel alım ilanları ile kadrolarında bulunan personel açığını kapatmayı hedefliyorlar.

En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi ve En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak
En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi ve En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 6116 kez okundu.

Alım ilanları kamu işçisi yada memur alımı yapacağını ilan yapan 5 farklı kamu kurumu bulunmakta.

Kamu kurumları öğrenim durumlarına göre memur ve kamu işçisi alımı yapacaklar. 5 farklı belediye tarafından bu ilanların ortak özelliği ise ilanlarda KPSS şartı yer almaması.

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

En az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu işçisi ve lise mezunu adaylar arasından memur alımı yapacağını duyuran kurumlar;

İzmir Tire Belediyesi yayımladığı ilanında Büro İşçisi ve Zabıta (KPSS'siz) alımı yapacağını açıkladı. Tekirdağ Hayrabolu Belediyesi ise yayımladığı personel alım ilanında sadece bayan adayların başvuru yapabileceği Büro İşçisi alımı yapacağını açıkladı.

Aydın Kuşadası Belediyesi ise Muhasebe Memuru alımı yapacak. Aydın Belediyesine bağlı birimlere Yükleme İşçisi (Personeli) kadrosuna personel alımı olacak.

Aydın Efeler Belediyesi ise yayımladığı ilanında Özel Güvenlik, Şoför, Basın Yayın Elemanı, Büro Görevlisi, Kamyon Şoförü, Düz İşçi alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan yapılan pozisyonlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ise şöyle;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

Kamu kurumları personel alım ilanları personel açığı Alım ilanları kamu işçisi memur alımı 5 farklı kamu kurumu Kamu kurumları memur ve kamu işçisi alımı KPSS şartı KPSS'siz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor