İŞKUR Üzerinden: Özel Sektör ve Kamuya Binlerce Personel Alımı Yapılacak

Hem özel sektör firmaları hemde kamu kurumları tarafından yayımlanan alım ilanlarında onlarca kadro için alım yapılacak.

İŞKUR Üzerinden: Özel Sektör ve Kamuya Binlerce Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Özel Sektör ve Kamuya Binlerce Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1411 kez okundu.

İŞKUR üzerinden yayımlanan Büro Memuru ve Büro İşçisi alım ilanları branşları ve bu branşlara yapılacak olan personel alım sayısı;

Büro İşçisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 83, Büro Makineleri Teknik Servis Teknisyeni kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 2,  Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 2,  Büro Memuru (Genel) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 568, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 10, Büro Yönetimi Elemanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 2, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 132, Diğer Büro Memurları kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 151, İdari Büro Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 5 ve Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 213.

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'ci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.Bu şartların dışında adayların sağlamaları gereken öğrenim, deneyim, yaş ve sertifika gibi şartlar bulunuyor.

İŞKUR üzerinden adaylara duyuruluyor. Adaylar bu ilanlara İŞKUR üzerinden ulaşacaklar. Adaylar İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasına ulaşacaklar.

Burada meslek yazan yeri bulacaklar (aşağıda yer alan görselde sayı işaretli yer) Buraya kadroların adını yazıp ara butonuna basacaklar. Aramalar şehir seçilerek daraltılabilir.

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYIN

İŞKUR üzerinden yayımlanan Büro Memuru ve Büro İşçisi alım ilanları personel alım sayısı İŞKUR üzerinden İŞKUR üzerinden ulaşacaklar İŞKUR İş İlanları Arama Sayfası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor