TRT Genel Müdürlüğü İçin Başvurular Başladı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından 17 Mayıs 2017 tarihli resmi gazetede yayımlanmış olan ilan ile birlikte TRT Genel Müdürlüğü alım başvuruları alınmaya başlandı. Ayrıntılı bilgiler haberimizde...

TRT Genel Müdürlüğü İçin Başvurular Başladı
TRT Genel Müdürlüğü İçin Başvurular Başladı Mehmed AKSOY
Bu içerik 6208 kez okundu.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından 17 Mayıs 2017 tarihli resmi gazetede yayımlanmış olan ilan ile birlikte TRT Genel Müdürlüğü alım başvuruları alınmaya başlandı. Ayrıntılı bilgiler haberimizde...

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından 17 Mayıs 2017 Tarihli ve 30069 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanmış olan ilan ile birlikte TRT Genel müdürlüklerine alımlar başladı.

''Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca 6112 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun ile 2954 sayılı Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu’nun amir hükümleri gereğince 11 Mayıs 2017 tarihinde boşalan TRT Genel Müdürlüğü için aday başvurularının, bu ilanın resmi gazetede yayımlanması tarihinden itibaren başlatılması ve 10 gün içinde (10 uncu günün resmi tatile rastlaması halinde takip eden iş günü saat 18:00’e kadar) yapılması kararlaştırılmıştır'' duyurusu açıklandı.

2954 sayılı Kanunun 13. maddesinde belirtilen şartları üzerinde taşıyor olan kişiler, belirtilen süre içerisinde, aşağıda sayılan belgelerle Radyo ve Televizyon Üst Kurulu İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Üniversiteler Mah. 1597 Cad. No: 13 06800 Bilkent/Ankara adresine bizzat giderek yada posta yoluyla başvuru yapabileceklerdir. Eksik belge yada sahte belge ile yapılmış olan yada geç gönderilen başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylardan İstenilen Belgeler:

- Başvuru dilekçesi (adres ve irtibat telefonu da yer alacak şekilde),

- Özgeçmiş (Temayüz ettiği branşı belirterek),

- Nüfus cüzdanı fotokopisi (T.C Kimlik Numaralı),

- Diploma aslı veya Kurumca onaylı sureti. (Postayla yapılacak başvurularda noter tasdiki aranacaktır.),

- Sabıka kaydının bulunmadığına dair yazılı beyanı,

- Son üç yıl içerisinde herhangi bir siyasi partiye üye veya herhangi bir siyasi partiden aday olmadıklarına dair yazılı beyanı isteniyor.

 

trt trt alım yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor