199 Hasta ve Yaşlı Bakım Personel Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için yayımlanan ilanlar şu şehirler için duyuruldu.

199 Hasta ve Yaşlı Bakım Personel Alım İlanı Yayımlandı
199 Hasta ve Yaşlı Bakım Personel Alım İlanı Yayımlandı Osman Atalay
Bu içerik 12450 kez okundu.

Kırşehir, İstanbul, Kocaeli, Denizli, İzmir, Osmaniye, Ankara, Giresun, Trabzon, Yalova, Malatya, Tekirdağ, Aydın, Antalya, Gaziantep, Sinop, Karabük, Bursa, Eskişehir ve Muğla için yayımlandı.

KADRO DETAYLARI

Söz konusu alım ilanları özel huzurevleri, bakım evleri, özel sağlık hizmeti sunan kurumları tarafından yayımlandı. İlanlarda yukarıda yer alan şehirlerde yapılacak alımlara aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek.

Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli ne iş yapar? Hastanın bulunduğu ortamda kişisel bakımlarının yapılması, (banyo, öz bakım vs) Sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olunması, Doktor ve/veya sorumlu hemşirenin vereceği görevlerin yerine getirilmesi.

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPACAK?

Türk vatandaşı olmak, firma tarafından verilen öğrenim şartını sağlamak, alışma sistemi ile ilgili olarak vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak şartını sağlamaları isteniyor.

Bunun yanında erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak, Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İlanları İŞKUR'da görüntülemek için TIKLAYIN

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı