Türk Kızılay’ı 12 Şehirde Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 13 farklı şehirde alım ilanı yayımlandı. İlanların bazılarında alımların 13 farklı şehirde olacağı duyuruldu.

Türk Kızılay’ı 12 Şehirde Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor
Türk Kızılay’ı 12 Şehirde Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor Osman Atalay
Bu içerik 11318 kez okundu.

Bu kapsamda yayımlanan alım ilanlarına göre alım yapılacak şehirlerin listesi şu şekilde; Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Konya, Kilis, Kayseri, Kahramanmaraş, Mardin, Şanlıurfa.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türk Kızılayı tarafından ilan edilen personel alım duyurusunda; daha evvelden yayımlanan ilan metninde yer alan açık pozisyonlar için alımların devam edeceği belirtilirken bu pozisyonlara ek alımların da olacağı bilgisi verildi.

Bu çervede güncellenen ilanda yer alan açık kadrolar şunlar;

Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama & Gözlem Asistanı, Doktor / (Kadın Doğum Uzmanı), Doktor / (Kardiyoloji Uzmanı), Proje Asistanı, Program & Proje Uzmanı, Doktor, Gençlik Çalışanı

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, yabancı dil varsa dil şartını sağlamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı personel alımları için başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını kurumun web sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklar.

Türk Kızılayı ilanları için;  tıklayın

Türk Kızılayı personel alım ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor