KPSS B Grubu Puanı Esas Alınarak 46 Kamu Personel Alımı Yapılacak

Erciyes Üniversitesine 46 kamu personel alımı gerçekleşecek Resmi Gazete'de yayımlanarak duyuruldu.

KPSS B Grubu Puanı Esas Alınarak 46 Kamu Personel Alımı Yapılacak
KPSS B Grubu Puanı Esas Alınarak 46 Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1013 kez okundu.

Sağlık personeli alımı için başvurular 15 gün içinde Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından teminedecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacak.

Posta, kargo gibi farklı şekillerde başvuru alınmayacak. Sağlık personeli alımı yapacak olan kuruma 42 hemşire, 4 sağlık teknikeri istihdam edilecek.

Başvurular alındıktan sonra KPSS B Grubu puan sıralaması esas alınarak kazananlar açıklanacak. KPSS Puanı haricinde mülakat, sınav veya uygulama sınavı gibi farklı bir zaman yaşanmayacak.

42 Hemşire alımı için: Üniversitelerin hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak şart.

3 Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Önlisans Radyoterapi Bölümünden Mezun Olmak şart.

1 Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının (Önlisans) Anestezi Teknikerliği Programından Mezun Olmak, Sağlık Bakanlığı onaylı veya Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından yapılan En az 40 (kırk) saat süreli “Cerrahi Hastalarda Zor Havayolu Yönetimi ve Postoperatif Bakım” sertifikasına sahip olmak şartı aranmakta.

Erciyes Üniversitesine 46 kamu personel alımı Resmi Gazete Sağlık personeli alımı için başvurular Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Sağlık personeli alımı KPSS B Grubu puan sıralaması KPSS Puanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor