Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 5 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan resmi iş ilanlarına göre 4 şehirde toplam 5 kamu personel alımı yapılacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 5 Memur Alımı Gerçekleştirecek
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 5 Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1427 kez okundu.

Alım yapılacak kadrolar Muhasebeci, Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak belirlendi.

Aksaray SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Lisans bölümlerinden Siyasal Bilgiler, Bilgisayar, Sosyoloji, Halkla ilişkiler, Psikoloji, İktisadi ve İdari bilimler, Rehberlik ve Halkla ilişkiler bölümlerinden mezun olan 1 kişi Ortaköy Kaymakamlık resmi web sitesi üzerinden 29 Nisan 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvuruları alınmakta.

Büro görevlisi alımı için: Aksaray İli Ortaköy’de 6 ay süre ile ikamet ediyor olması, Bilgisayar sertifikasına sahip, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, görevini yapmasına engel sağlık problemi olmaması gerekmekte. Adaylar başvurularını Ortaköy Kaymakamlığı resmi internet sitesinden yapabilir.

Bilgisayar sertifikasına sahip, Temel bilgisayarı iyi derecede ve interneti iyi kullanabilen, lisans mezunu olup Siyasal bilgiler, İktisadi ve İdari, Halkla ilişkiler, Rehberlik, İletişim, Bilgisayar, Psikoloji, sosyoloji, Sosyal hizmetler fakülte bölümlerinden mezun adaylar 1 kişi büro personeli olarak alınacak.

Son başvuru tarihi 29 Nisan 2019 tahinde sona erecek. Erzurum İli Çat İlçesinde Büro görevlisi başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Bilgisayar sertifikasına sahip, iyi derecede temel bilgisayar ve interneti kullanıyor olması ve son 6’ayda alım yapılacak İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmekte.

Son başvuru 26 Nisan 2019 tarihinde sona erecek. Bilgisayar, Psikoloji, Halkla ilişkiler, iktisadi ve idari bilimler, siyasal bilgiler, Rehberlik danışmanlık, Sosyal hizmetler fakültelerinden lisans mezunları arasından 1 kişi alınacak.

Eskişehir Seyitgazi ilçesinde muhasebeci başvuru şartları: Son 2 senede ÖSYM’nin yapmış olduğu KPSS kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan alan son 6 ay ilçe sınırlarında ikamet eden, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, B sınıfı ehliyeti olan ve MEB onaylı bilgisayar sertifikası olma şartı aranmakta.

Kamu yönetimi, Siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, Maliye veya işletme bölümlerinden mezun olanlar 22 Nisan 2019 tarihine kadar başvuruları alınacak.

Sakarya Hendek ilçesi büro görevlisi başvuru şartları: B veya E sürücü belgesine sahip son 1 senedir il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip, KPSSP3 puan türünden en az 60 puan alanların başvuruları kabul edilecek.

Ofice programları genel bilgisayar bilmek, İktisat, Maliye, işletme mezunları arasından başvuruları kabul edilecek.

SYDV memur alımı ilanlarına başvuru yapmak için tıklayın

Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 5 kamu personel alımı ÖSYM KPSS kamu personeli seçme sınavı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı