İŞKUR Üzerinden: Belediye Başkanlığı 94 Şoför ve İşçi Alımı Gerçekleştirecek

Belediye Başkanlığı 94 işçi ve şoför alımı İŞKUR üzerinden gerçekleştirecek.

İŞKUR Üzerinden: Belediye Başkanlığı 94 Şoför ve İşçi Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Belediye Başkanlığı 94 Şoför ve İşçi Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1938 kez okundu.

Aydın Didim Belediye Başkanlığı’nca yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu ve KPSS şartsız 94 kamu personel alımı yapılacağı açıklandı.

Didim Belediye Başkanlığı yayınladığı personel alımı ilanlarında; beden işçisi (temizlik), kepçe operatörü ve kamyon şoförü kadrolarında görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu 94 personel alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi 3 Mayıs 2019 iş ilan numaralarıyla birlikte İŞKUR ilanları resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlüklerine gidilerek başvuru yapmaları gerekilmekte.

70 beden işçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim en çok lisans mezunu olmak, en az 18 en çok 60 yaşında olmak, Aydın Didim ilçesinde ikamet ediyor olmak.

İstihdam edilecek personele SGK + asgari ücretin %5 fazlası verilecek. (00004952280) 23 Kamyon Şoförü alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 en çok 60 yaşında olması, en az ilköğretim mezunu olması, SRC4 belgesine ve C, E, E+ sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Aydın Didim ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmekte. (00004952566)

1 Kepçe Operatörü alımı için adaylarda aranan şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, G sınıfı sürücü belgesinde en az 1 sene deneyim sahibi olmak, Aydın Didim ilçesinde ikamet ediyor olmak. (00004952676)

Belediye Başkanlığı şoför alımı İŞKUR üzerinden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor