Yeşilay Cemiyeti: Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Yeşilay Cemiyeti yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu.

Yeşilay Cemiyeti: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Yeşilay Cemiyeti: Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1747 kez okundu.

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanında lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı.

YEŞİLAY HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Yeşilay tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan o kadrolar,

Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Uzmanı, Klinig Psikolog, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Sosyal Medya Uzmanı, Depo Yöneticisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Satın Alma Süreç Yöneticisi, Kurumsal İletişim Direktörü, Helpdesk Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Bilimsel Çalışma Süpervizörü

BAŞVURU KOŞULLARI

Yeşilay Cemiyeti tarafından yukarıda yer alan pozisyonlara yapılacak alımlar için bazı koşullar bulunuyor. Bu koşullar her kadro için farklılık göstermekte.

Yeşilay Cemiyeti açık pozisyonlar için başvuruda bulunacak adayların Türk Vatandaşı olmasını istiyor. Bunun dışında her pozisyon için açık açık ilan edilen öğrenim şartının sağlanması diğer önemli koşul. İlanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunmakta.

Bu şartların dışında; bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

ADAYLAR BAŞVURULARI NASIL YAPACAKLAR?

İlan edilen pozisyonlar arasında herhangi bir kadroya başvuruda bulunacak adaylar, o kadro için belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları şartında kurumda çalışmak için müracaat edebilirler. İlana müracaatlar ise elektronik olarak yapılacak.

Yeşilay Cemiyeti'nin anlaşmalı olduğu kariyer sitesine üye olacak adaylar bu site üzerinden ilanlara başvurularını bildirecekler.

İlana başvuru yapmak için tıklayın

Türkiye Yeşilay Cemiyeti personel alımı Yeşilay Cemiyeti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor