Türk Kızılay’ı Mayıs Ayında Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanda 6 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu pozisyonlara dair liste şu şekilde,

Türk Kızılay’ı Mayıs Ayında Personel Alımı Gerçekleştirecek
Türk Kızılay’ı Mayıs Ayında Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 9640 kez okundu.

Raporlama Uzmanı

Çağrı Merkezi Operatörü

Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı

Doğrulama & Gözlem Asistanı

Doktor

Gençlik Çalışanı

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar için bazı koşullar bulunuyor. Bu başvuru koşullarını sağlayan adayların ilanlara yapacakları başvurular kabul edilecek.

İşte Kızılay Personel alım ilanında yer alan o koşullar;

İlanda tüm adayların sahip olması gereken ortak özelliklerin başında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması ve ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olması şartları bulunuyor. Bu şartların ardından belirleyici şartlar içinde yabancı dil şartı bulunuyor.

Kurum bazı kadrolar için Arapça bilmenin gerekli olduğunu bildirirken bazı kadrolara sadece İngilizce bilen adayların başvurularının kabul edileceği ilan edlidi.

Bu Koşullara Ek Olarak;

Adaylardan talep edilen diğer koşullar; Bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, koşullarına haiz olmaları isteniyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanı için başvuru işlemleri, Kurumun kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Kurum yapılan elektronik başvuruları inceledikten sonra adaylara ulaşacak.

Türk Kızılayı ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayın

Türk Kızılayı personel alım ilanı personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor