Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 Danışman Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 danışman ve kamu personel alımı gerçekleştirecek.

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 Danışman Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 Danışman Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 6945 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı danışman alım şartları neler. Kimler hangi şartlarda başvuru yapabilir. Alımlar sözlü sınav ile yapılacak.

Sağlık Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 29 Nisan 2019 tarihinde yayınladığı ilan ile 24 Kamu personeli alımı olarak bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu.

Başvurular alındıktan sonra sözlü sınav ile gerçekleşecek. Alınacaklara yüksek maaş verilecek. Başvuru 17 Mayıs 2019 (mesai bitimi 18:00’a kadar) tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara adresinde bulunan Sağlık Bakanlığı Genel Evrak birimine elden ya da posta ile teslim edilecek.

Kamu Kurum ve Kuruluşların Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına Dair Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (24) personel alınacağı bildirildi.

Sağlık Bakanlığı 21 halk sağlığı danışmanı alımı ve diğer danışmanlar olarak KPSS’siz kamu personel alımı yapacağını duyurdu.  

T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında Alınacak Danışmanlar İçin İstihdam Duyurusu.

Başvuru Adresi: Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bilkent Yerleşkesi, Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001. Cad. No:9 Kat:5 Çankaya/Ankara 06800 Telefon: (312) 5852625 Faks: (312) 4717944 Elektronik Posta: shgm.satinalma@saglik.gov.tr olarak verilmiştir.

Sağlık Bakanlığı KPSS kamu personel alımı Sağlık Bakanlığı danışman alım şartları neler Sağlık Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 24 Kamu personeli alımı bilişim personeli alımı Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak