7 Farklı Belediye Başkanlığı ve Belediye Birimi KPSS Şartsız 173 Belediye Personel Alımı Yapılacak

Belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan belediye memuru ve belediye işçisi alım ilanlarında en az ilköğretim mezunu adaylardan en az lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunmakta.

7 Farklı Belediye Başkanlığı ve Belediye Birimi KPSS Şartsız 173 Belediye Personel Alımı Yapılacak
7 Farklı Belediye Başkanlığı ve Belediye Birimi KPSS Şartsız 173 Belediye Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 7793 kez okundu.

Bu Çerçevede; Belediye Personeli alımı için ilan yayımlayan belediyelerin ve belediye birimlerinin listesi, İlanlarda yer alan açık kadrolar ve bu kadrolara yapılacak personel sayısı Belediye personeli alım ilanında dikkat edilmesi gereken hususlar ve başvuru işlemleri

BELEDİYE PERSONELİ ALIMI İÇİN 7 YENİ İLAN

Belediye personeli alımı için ilan yayımlayan kurumlar arasında belediye başkanlıkları, belediyelere bağlı hizmet veren birimler ve il genelinde hizmet veren kurumların alt birimleri bulunuyor.

Bu bağlamda ilanları yayımlayan kurumların bulundukları iller şöyle; Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Sinop, Şırnak, Van ve Ordu.

İlanlara Dair Kadro Detayları

Belediye personeli alım ilanı yayımlayan kurumların yayımladıkları ilanlarda yer alan açık kadrolar ve bu kadrolara yapılacak personel sayısı.

Tekirdağ Belediyesi Personel Alımı

Tekirdağ Belediyesi yayımladığı ilanında Operatör (Paletli Yükleyici), Operatör (Ekskavatör), Operatör (Beko Lader), Saha Formeni ve Şoför alımı yapacağını duyurdu. Bu kadrolara yapılacak toplam personel sayısı ise 14 olarak açıklandı.

Şırnak İl Özel İdaresi Personel Alımı

Şırnak İl Özel İdaresi için yayımlanan personel alım ilanında 18 Şoför, 1 Operatör ve 14 Temizlik Personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İlan ile kurum bünyesine 33 personel istihdamı sağlanacak.

Balıkesir Belediye Birimi Personel Alımı

Balıkesir Belediye Birimi tarafından yayımlanan personel alım ilanında, Destek Personeli Akaryakıt İstasyonu, LPG Mesul Müdürü, Yardımcı Destek Personeli ve Büro Personeli kadrolarına personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlana göre alımlarda 5 personel alımı yapılacak.

Antalya Kemer Belediyesi Personel Alımı

Antalya Kemer Belediyesi tarafından ilan edilen alımlarda Beden İşçisi kadrosu için alım yapılacağı duyuruldu. Belediye başkanlığı bu kadro için toplam 15 personel istihdam edecek.

Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı

Sinop il özel idaresi yayımladığı alım ilanında toplam 28 işçi alımı yapacağını duyurdu. Çok çeşitli kadrolar için yayımlanan ilanda yer alan açık kadrolar şunlar:

Engelli Düz İşçi, Norman İşçi, SRC belgeli Şoför, Normal Şoför, Usta Personel, Dozer Operatörü, Asfalt Plent Operatörü, Greyder Operatörü, Rok/Sondaj Operatörü, Beko Loder Operatörü ve Bahçıvan.

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan personel alımı en fazla alım yapılacak ilan oldu. Belediye başkanlığı yayımladığı ilanında toplam 75 personel alımı yapacağını ilan etti. İlana göre alımlar Biyosidal kadrosuna yapılacak. İlan için tek şart ise biyosidal ürün uygulayacı sertifikasına sahip olmak.

Ordu Ünye Öğretmenevi Personel Alımı

Ordu Ünye için yayımlanan personel alımında alımların Resepsiyon Görevlisi, Aşçı, Garson ve Kat Görevlisi kadrolarına olacağı bildirildi. İlana göre bu alımlarda 5 personel istihdamı yapılacak.

BAŞVURU SÜRECİ VE İŞLEMLERİNE DİKKAT

İlanlar için başvuru yapmak isteyecek adaylar aşağıda yer alan bağlantılardan ilanlara ulaşabilirler. Burada adayların dikkat etmleri gereken husus ilan süreci. Zira ilanlar incelediğinde belediyelerin ilanlar için en çok 2 veya 3 günlük başvuru zamanı verdikleri görülüyor.

Başvuru sürecinde başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan belediyenin ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

belediye memuru ve belediye işçisi alım ilanları Belediye Personeli alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı