Artvin İl Özel İdaresi Engelli Bir Beden İşçisi Alacak

Artvin İl Özel İdaresinde iş verilmek üzere 1 kişilik Engelli Belirsiz Süreli (Geçici İşçi) personel alımı yapılacaktır. Başvurular 23 Mayıs 2017 tarihi ile 01 Haziran 2017 tarihleri arasında Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne yapılacak. Kura çekimi Artvin İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonunda 12 Haziran 2017 tarihinde Saat 11:00 de noter tarafınca yapılacak.

Artvin İl Özel İdaresi Engelli Bir Beden İşçisi Alacak
Artvin İl Özel İdaresi Engelli Bir Beden İşçisi Alacak Mehmed AKSOY
Bu içerik 4072 kez okundu.

Son Başvuru Tarihi: 1 Haziran 2017

Artvin İl Özel İdaresinde iş verilmek üzere 1 kişilik Engelli Belirsiz Süreli (Geçici İşçi) personel alımı yapılacaktır. Başvurular 23 Mayıs 2017 tarihi ile 01 Haziran 2017 tarihleri arasında Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne yapılacak. Kura çekimi Artvin İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonunda 12 Haziran 2017 tarihinde Saat 11:00 de noter tarafınca yapılacak.

Tecrübe şartı olan pozisyona alım yapılacak adayların herhangi biri belgeleri teslim edemediği takdirde başvuru kabul edilmeyecek. 

Noter huzurunda kura çekimi İl Özel İdaresince yapılacak olup kura sonuçları ile açık Engelli kadrosu İŞKUR tarafından belirtilen adayların listesi İl Özel İdaresi İnternet Sitesinden İlan edilecektir.

Adaylarda aranacak olan şartlar:

  • Türk vatandaşı olmak.
  •  Asli ibraz edilmek üzere Nüfus Kayıt örneği veya Nüfus cüzden fotokopisi,
  • Askerlik durum belgesi, (Erkek Adaylar için Askerlik Terhis tescil veya muaf olduğunu belirtir belge)
  • 18 Yaşını tamamlamış olmak
  • Öğrenim Belgesi,
  • Noter kura çekimi sonrasında mülakatı kazanan adayların iş talep dilekçesi örneklerini adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilen Artvin İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne 23.06.2017 tarihine kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Kamu Kurum ve Kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak,
  • Kimlik Numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararı ile birlikte getirilecektir.)
  • Engellilerin durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelli sağlık kurulu raporuyla belgelendirmeleri gerekir.

Yukarıda belitmiş olduğumuz şartları üzerinde taşıyor olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Adaylar sözlü sınavı yaptıktan sonra alınmış olup olmadığını anlamak için Artvin il Özel İdaresinin resmi sitesi üzerinden bakabileceklerdir mülakat sınavı bittikten sonra.

artvin personel alımı beledir artvin il özel idaresi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor