İzmir Bölge Birliği 60 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Tarım Kredi İzmir Bölge Birliği yayınladığı ilan ile 30 kooperatif görevlisi ve 30 da mühendis alımı yapılacak.

İzmir Bölge Birliği 60 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İzmir Bölge Birliği 60 Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 5166 kez okundu.

Memur alımı için başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor. Kamu haklarından mahrum olmayan adaylar başvuruda bulunabilecekken 30 yaşını aşmış kimselerin müracaatları kabul edilmeyecek.

Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gerekiyor. Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş kimseler başvuru yapabilecekleri gibi hali hazırda askerde olanlar da başvuru yapabilecek.

Adayların başvuru yaptıkları pozisyona göre KPSS'nin ilgili puan türünden en az 60 ve üzeri almaları gerekiyor. Lisans ve ön lisans mezunları da başvuruda bulunabilir.

Bunun yanı sıra adaylarda ikamet şartı da aranmakta. Başvuru yapılan bölgede yer alan illerde adayın kendisinin ya da ailesinin son 6 ay boyunca ikamet etmesi gerekiyor.

Aksi takdirde yapılan başvuru kabul edilmeyecektir. Aynı bölgede yer değiştiren kimselerin başvuruları ise son ikamet yeri dikkate alınarak değerlendirilecektir.

KPSS sıralamasına göre yapılacak değerlendirmelerden sonra mülakat yapılacaktır. Mülakat sınavında başarılı olanlar ise atanmaya hak kazanacaktır.

Adayların yanlış bilgi veya belge vermemeleri kendileri açısından son derece önemlidir. Aksi takdirde kişi yasal işlemler ile karşı karşıya kalabilir ve yapılan atama iptal edilir.

İzmir 60 personel alımı için tıklayın

mühendis alımı Tarım Kredi İzmir Bölge Birliği Memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı