Medipol Hastanesi Hasta Kabul, İşçi, Destek Personel Alımı Gerçekleştirecek

19 iş ilanı yayımlayan hastane bazı birimlerine aynı kadroda olmak üzere çeşitli pozisyonlarda personel istihdamı sağlayacağını duyurdu.

Medipol Hastanesi Hasta Kabul, İşçi, Destek Personel Alımı Gerçekleştirecek
Medipol Hastanesi Hasta Kabul, İşçi, Destek Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 14266 kez okundu.

İstanbul Medipol Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında, en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla işçi alımları olacak.

Bu işçi alımları hizmet ve temizlik sektöründe olacak. Memur personel alımları için en az lise mezunu olmak şartıyla sağlık personeli, hastane personeli kadrolarına alımlar yapacağını duyurdu.

İlan metnine göre hastane aşağıda yer alan kadrolarda personel alımları yapacak.

Tıbbi Tercüman, Temizlik Görevlisi, Kardiyoloji Uzmanı, Estetisten, Acil Tıp Uzmanı, Sterilizasyondan Sorumlu Hemşire, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi, Gece Hasta Kabul Kayıt Görevlisi, Temizlik Şefi, Ameliyathane Personeli, Nöroloji Uzmanı, Psikiyatri Uzmanı, Hemşire, Cafe Servis Uzmanı, Hasta Danışmanı, Yardımcı Sağlık Personeli ve Tıbbi Laboratuvar Teknikeri.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Hastane personeli, Hastane işçisi, Sağlık Personeli ve diğer kadrolar için talep edilen koşullar ve adaylarda olması istenilen özellikler ise şunlar.

İlanlarda yer alan öğrenim şartını karşılamak, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen, Hizmet sunumunda ‘hasta memnuniyetini’ gözeten, Ekip ruhu taşıyan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanları adaylara kariyer siteleri üzerinden duyuruluyor. Adaylar öncelikle bu sitelere üye olacaklar. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar öğrenim durumu ve diğer şartlara göre başvurularını elektronik olarak yapacaklar.

İlan metni için tıklayın

19 iş ilanı hastane çeşitli pozisyonlarda personel istihdamı İstanbul Medipol Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanları işçi alımları Memur personel alımları personel alımları Hastane personeli Hastane işçisi Sağ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor