KPSS'siz ve En Az Lise Mezunu 156 Hizmetli, Danışman, Memuru Alınacak

4 farklı kamu kurumu Türkiye İş Kurumu üzerinden memur ve işçi alımı yapılacak.

KPSS'siz ve En Az Lise Mezunu 156 Hizmetli, Danışman, Memuru Alınacak
KPSS'siz ve En Az Lise Mezunu 156 Hizmetli, Danışman, Memuru Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 11599 kez okundu.

İŞKUR üzerinden memur veya işçi alımı yapacağını ilan eden dört kurum şunlar. Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı belediye birimi, İstanbul Üsküdar Belediyesine bağlı belediye birimi, Karaman Güneyyurt Belediyesi ve Türkiye Sinai Mülkiyet Değerleme Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Alımlarda en çok alım ilanı 80 personel alımı yapacağını duyuran Mersin Büyükşehir Belediyesi ile 50 personel alımı yapacağını İstanbul Üsküdar Belediyesi oldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı belediye birimi personel alımı;

Mersin Belediyesi tarafından ilan edilen KPSS şartsız personel alım ilanında, alımların Plaj Görevlisi kadrosuna olacağı bilgisi verildi. Bu kadro için yayımlanan personel alım ilanı geçici statülü olarak duyuruldu.

İstanbul Üsküdar Belediyesine bağlı belediye birimi personel alımı;

Personel alım ilanında toplam 80 kişilik bir alım olacağı bilgisi verildi. Alımlarda ise 21 farklı kadroda personel alımı olacağı duyuruldu.

Açık Kadrolar: Güvenlik Görevlisi, Yüzme Eğitmeni, Fitness Eğitmeni, Fidanlık İşçisi, Dağıtım Elemanı Garson, Çağrı Merkezi Görevlisi, Minibüs Şoförü, Şoför, Mühendis, Oyun Parkı Görevlisi, Mimar, Lojistik Operasyon Elemanı, Süpürme İşçisi, Elektrikçi, Büro Destek Elemanı, Büro İletişim Personeli, Birim Yöneticisi, Birim Personeli, Bina Temizlik Personeli, Çocuk Gelişimcisi ve Büro Hizmet Personeli.

Karaman Güneyyurt Belediyesi personel alımı;

Personel alım ilanında ise alımların tek bir kadrodan olacağı ve Büro Memuru alımı yapılacağı duyuruldu.

Türkiye Sinai Mülkiyet Değerleme Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri personel alımı

İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlayan kurum 25 Danışman alımı yapacağını duyurdu. İlana göre alımlar Sinai Mülkiyet Danışmanı (Mühendis) ve Sinai Mülkiyet Danışmanı (Hukuk, İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Muhasebe) kadrosuna olacak.

4 farklı kamu kurumu Türkiye İş Kurumu üzerinden memur ve işçi alımı İŞKUR üzerinden memur işçi alımı 80 personel alımı Mersin Büyükşehir Belediyesi 50 personel alımı KPSS şartsız personel alım ilanı Personel alım ilanı Büro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak