İl Tarım ve Orman Müdürlüklerinde 9 Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak

İŞKUR iş ilanları ile 10 Haziran 2019 tarihinde başlayan alımlara 14 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru alınacak.

İl Tarım ve Orman Müdürlüklerinde 9 Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak
İl Tarım ve Orman Müdürlüklerinde 9 Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 8013 kez okundu.

İstihdam edilecek kişiler İl Tarım ve Orman Müdürlükleri bünyesinde kadrolu ve daimi kamu işçisi olacak.

Aşçı alımı için: Lisans Gastronomi bölümü mezunu olmak, Sıcak mutfak ve alakart(ızgara) bölümlerinde en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olmak ve KPSS 60 puan almış olmak şartı aranmaktadır.

Çalışma adresi Ankara olarak belirlendi. Bu ilana kişisel durumu NORMAL olanlar başvurabilecek. İŞKUR iş ilan numarası 5005941 olarak belirlendi.

Engelli Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) alımı için: MEB' den onaylı ‘’Bilgisayar İşletmeni Sertifikası’’na sahip olmak veya ilgili alanda eğitim aldığını belgelemek.

En az ortaöğretim mezunu olmak şartı aranıyor. KPSS Şartı Aranmıyor. Çalışma adresi Bartın İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü. İŞKUR ilan numarası 5006254 diğer ilan 5006359 olarak paylaşıldı.

Eski Hükümlü veya TMY temizlik görevlisi alımı için:  En az ilköğretim mezunu olmak. Çalışma adresi Amasra İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü' dür. İŞKUR 5006413 no ile başvuru alınıyor.

Engelli Elektrikçi alımı için: Lise ve dengi okulların elektrik bölümünden mezun olması gereklidir. Lise düzeyinde KPSS şartı aranmıyor. Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

Çalışma adresi Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak belirlendi. İş ilan numarası 5007494. Eski Hükümlü veya TMY Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) alımına eski hükümlü/tmy statüsünde lise mezunu en az  1 yıl deneyimli bahçe bakım elemanı (tarım işçisi) alınacaktır.

İŞKUR ilan numarası 5007739 olarak belirlendi.Bahçıvan alımına lise mezunu, en az 1 yıl deneyimli Eski Hükümlü/tmy personel alınacaktır.

İlan numarası 5007792 olarak duyuruldu.

Duvarcı alımına lise mezunu, en az 1 yıl deneyimli Eski Hükümlü/tmy personel alınacaktır. İlan numarası 5007822 olarak duyuruldu.

İŞKUR iş ilanları İl Tarım ve Orman Müdürlükleri bünyesinde kadrolu ve daimi kamu işçisi İŞKUR iş ilan numarası KPSS MEB KPSS Şartı İŞKUR ilan numarası İŞKUR KPSS puan türünden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı