Ptt 5 bin Personel Alımı ilanı

ptt 5 bin Personel alım ilanıı yayınlandı ve Başvurular 12 Haziran günü başlatıldı. Son tarih açısından herhangi bir tarih verilmesede şimdilik 30 Haziran olarak belirlendi.

Ptt 5 bin Personel Alımı ilanı
Ptt 5 bin Personel Alımı ilanı Osman Atalay
Bu içerik 105194 kez okundu.

 

Başvuru detaylarını öğrenebileceğiniz ve ön başvuru yapabileceğiniz adres LİNKİ BURADADIR.

Bünyesinde alınmak üzere belirlenen PTT 5 bin kişilik kadrosu ile bünyesine, 250 Uzman Yardımcısı, 1623 Postacı, 2625 Gişe ve Büro Görevlisi, 20 Mimar, 200 Mühendis, 82 Avukat, 200 Tekniker olmak üzere toplamda 5 bin kişi alınacak. Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanı için açıklanan kadro detayları şöyle, Uzman Yardımcısı pozisyonuna 250, Mimar pozisyonuna 20, Mühendis pozisyonuna 200, Avukat pozisyonuna 82, Gişe ve Büro Görevlisi pozisyonuna 2625, Tekniker pozisyonuna 200 ve Postacı pozisyonuna 1623 personel alımı yapılacak. Posta Ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) 5 bin personel alım ilanına başvuru süreci 12 haziran itibariyle başladı. İlana başvurular 28 Haziran tarihinde sona erecek

 

Başvuracak adayların da gerekli taşıması gerekenler şartları  ve ön başvurularınıda ücretsiz bir şekilde BU LİNKTEN YAPABİLİRSİNİZ.

 Adaylar ilan edilen pozisyonlar için yapılacak yazılı sınavlardan yalnızca birine başvurabileceklerdir. Yazılı sınavların olacağı iller  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, Gaziantep, Diyarbakır,Van, Trabzon, Eskişehir,Bursa, Kocaeli, Kayseri, Konya, Malatya, Erzurum olmak üzere 17 farklı merkezde gerçekleştirilecek. Sözlü sınava, yazılı sınav puanı esas alınarak en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen pozisyon sayısının üç katı aday çağrılacak. İlan edilen pozisyon sayısı kadar asil ve yedek aday belirlenecek.

Diger Haberler:

 

Haber için Tıkla

ptt personel alımı ptt alımı ptt

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı