Pegasus Hava Taşımacılığı: Misafir Hizmetleri Memur Alımı Yapılacak

Pegasus Hava Taşımacılığı kariyer siteleri üzerinden iş ilanı yayımladı. Bu ilanda kurumun ihtiyaç duyduğu alanlarda personel alımları olacağı bildirildi.

Pegasus Hava Taşımacılığı: Misafir Hizmetleri Memur Alımı Yapılacak
Pegasus Hava Taşımacılığı: Misafir Hizmetleri Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 4321 kez okundu.

Pegasus Hava Yolları, Adnan Menderes Havalimanı' nda Yer İşletme Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek “Misafir Hizmetleri Memuru” alımı yapacak. Bu kadroda çalışacak olan personeller Check-in, boarding, arrival, kayıp eşya, bilet satış süreçlerinde görev alacaklardır.

Başvuru Şartları Neler?

Adaylara duyurulan ilan metninde bu kadro için hangi özelliklere sahip olunması gerektiği de yer aldı. Firma adaylardan öğrenim şartından, alım yapılacak kadronun mesleki gerekliliklerine çok sayıda koşulun sağlanmasını istedi.

İşte O Koşullar

İlana başvuruda bulunacak adayların en az önlisans mezunu olması, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmesi, iyi derecede İngilizce bilmesi (ikinci dil tercih sebebi olarak belirtildi) ve MS Office programlarına hakim olunması.

Bu şartlara ek ayrıca çalışma sistemi ile ilgili olarak adayların İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlüMisafir odaklı hizmet anlayışına sahip ve Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın olması istendi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Tecrübeli, tecrübesiz adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına başvurular firmanın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak.

İlana başvuru için tıklayın

Pegasus Hava Taşımacılığı kariyer siteleri üzerinden iş ilanı Pegasus Hava Yolları Adnan Menderes Havalimanı Misafir Hizmetleri Memuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı