İŞKUR Üzerinden: BİM 438 Personel Alımı Gerçekleştirecek

BİM Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanı sayısı 438. Firma bünyesine çeşitli meslek kollarından İŞKUR üzerinden 438 personel alacak. Alımlar farklı şehirlerde ve ilçelerde yer alan market birimlerine olacak.

İŞKUR Üzerinden: BİM 438 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM 438 Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 7332 kez okundu.

İlanlarda ayrıca en az ilköğretim mezunu olmak üzere farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar bulunmakta.

Bu alımlarda yer alan kadro kontenjan detayları ile işçi ve memur personel pozisyonları şu şekilde.

ALIM YAPILACAK KADROLARA DAİR BİLGİLER

Normal ve engelli vatandaşlar için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro kontenjan ayrıntıları şu şekilde.

Kasiyer, Beden İşçisi (Genel), İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı, Diğer Satış Nezaretçileri, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Şoför-Yük Taşıma.

HANGİ ŞEHİRLER İÇİN ALIM İLANI BULUNUYOR?

Kurum personel alım ilanlarını farklı yollardan yapıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre, İŞKUR Destekli alımlar aşağıda yer alan iller için yapılacak.

İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Uşak, Yalova, Çanakkale, İzmir, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Aydın, Antalya, Konya, Gaziantep, Denizli, Aksaray, Karaman, Mersin, Edirne.

BAŞVURU ŞARTLARI

Firma talep edilen Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak gibi genel koşullar her kadro için geçerli.

Müşterileri talepleri doğrultusunda bölümünde etkili hizmeti sunabilen, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pozisyonlar için belirlenen öğrenim şartlarına haiz.

Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek.

İlanlara İŞKUR üzerinden ulaşmak için TIKLAYIN

BİM Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanı İŞKUR üzerinden 438 personel İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar İŞKUR Destekli alımlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor