KPSS'siz 31 Zabıta Destek Personeli, Memur ve İşçi Alımı Yapılacak

Kurumların kendilerine ait internet siteleri ya da farklı platformlar üzerinden yayımladıkları ilanlardan bir tanesi de Ağrı Doğubayazıt Belediyesi'nden geldi.

KPSS'siz 31 Zabıta Destek Personeli, Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
KPSS'siz 31 Zabıta Destek Personeli, Memur ve İşçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 2864 kez okundu.

Belediye Başkanlığı yapmış olduğu bir açıklama ile çok çeşitli pozisyonlarda hem memur hemde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

31 PERSONEL ALIM İLANI

Ağrı Doğubayazıt Belediye Başkanlığı tarafından ilan edilen açık kadrolar ve bu kadrolar için belirlenen özel şartlar şunlar:

Ziraat Mühendisi, Halkla İlişkiler veya Basın Çalışanı, Zabıta Destek Personeli, Temizlik Personeli, Erkek Temizlik Personeli, Taş Duvar Ustası, Vasıfsız Personel ve Engelli Personel kadrolarına alımlar yapılacak.

BAŞVURU KOŞULLARI

Ağrı Doğubayazıt Belediye Başkanlığı'nın belirlediği koşullara da haiz olmak zorunladar.

Bu koşullar Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan kamu personeli alımı genel şartlarından oluşmakta olup her kadro için geçerlidir. Bunun yanında adayların alım yapılacak pozisyonlar için belirlenen mesleki özellikleri de sağlamak zorundalar.

Bu kapsamda talep edilen başvuru koşulları genel başlıkları ile şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlan için başvuru yapmayı planlayan adaylar başvurularını 28 Haziran tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular alımlar için yayımlanan başvuru kılavuzunda bildirilen evrakların belediyeye teslim edilmesi suretiyle tamamlanacak.

Ağrı Doğubayazıt Belediyesi Belediye Başkanlığı Ağrı Doğubayazıt Belediye Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı