29 Şehir İçin 81 KPSS'siz Belediye Memuru ve Belediye İşçisi Alımı Yapılacak

Belediye memuru ve belediye işçisi alımı için yayımlanan ilanlar genellikle bir iki günlük başvuru süreci ile yayımlanıyor. Bu kısa aralıklı başvuru süreçleri nedeniyle ilanlar sürekli yenileniyor. Yenilenen ilanlar farklı şehirler veya ilçeler için adaylara duyuruluyor.

29 Şehir İçin 81 KPSS'siz Belediye Memuru ve Belediye İşçisi Alımı Yapılacak
29 Şehir İçin 81 KPSS'siz Belediye Memuru ve Belediye İşçisi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 22597 kez okundu.

Belediye personeli alımı için yayımlanan personel alım ilanları onlarca şehir için yayımlandı. Ancak bu ilanların tamamı belediyeler tarafından duyurulmadı. Bu ilanların bir bölümü belediyelere bağlı birimler, il özel idareleri, bakanlıkların yerel alt birimleri ve vakıflar gibi kurumlar tarafından yayımlandı.

ŞEHİRLERİN LİSTESİ

İşte belediye memuru ya da belediye işçisi alımı yapacağını açıklayan kurumların bulundukları şehirler. Bu illerin bazıları merkez için olurken bazıları ilçeler adına yayımlandı.

O İller;

Aydın, Mersin, Çankırı, Burdur, İstanbul, Çanakkale, Kocaeli, Ankara, Tekirdağ, Muğla, Adıyaman, Niğde, Zonguldak, Trabzon, Kırklareli, Bursa, Zongukdak, Manisa, Antalya, İzmir, Yalova, Konya, Aksaray, Afyonkarahisar, Antalya, Adana, Ordu, Kastamonu, Kırıkkale,

Alım Yapacak Kurumlar ve Yayımlanan 71 İlan

KADROLARA DAİR BİLGİLER

Belediye personeli alım ilanlarında genel kadroların dışında çok sayıda özel kadro için bile personel alım ilanları bulunuyor. Bazı belediyeler ilanlarında çok ilginç meslekler için personel alımı yapacaklarını duyuruyorlar.

Belediye memuru kadroları arasında Büro Memuru, Tahsildar, İdari İşler Memuru, Yönetici kadroları, Vezne Memuru, Şoför, Mühendis kadroları, tekniker kadroları, teknisyen kadrolar Güvenlik Memuru, Ofis Memuru eğitmen, sağlık memuru, öğretmen pozisyonları bulunuyor.

Belediye işçisi kadroları arasında hizmetli destek personeli , temizlik personeli, çöp toplama işçisi, park bahçe personeli, inşaat işçisi, garson, komi, beden işçisi, çöp toplama işçisi, hizmet personelleri garson, komi, çaycı, şoför, iş makinesi operatörleri, büro ofis işçileri, kadroları pozisyonları bulunuyor.

Memur ve işçi alımı için TIKLAYIN

Belediye memuru belediye işçisi alımı Belediye personeli alımı personel alım ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı